Zamknij

Dorota Gardias zakochana? Opublikowała wymowne zdjęcie [FOTO]

Maciej Friedrich
20.01.2020 10:48
Dorota Gardias zakochana? Opublikowała wymowne zdjęcie [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Dorota Gardias ma nowego chłopaka? Dziennikarka pokazała zdjęcie z popularnym na Instagramie Żurnalistą. Zdaniem wielu fanów wymowne zdjęcie, które pojawiło się na profilu Doroty, nie pozostawia wątpliwości.

Dorota Gardias to polska fotomodelka i dziennikarka, doskonale znana widzom stacji TVN między innymi z prognoz pogody. Wystąpiła także w popularnych programach "Taniec z gwiazdami" i "Azja Express". Na swoim koncie ma sesje zdjęciowe dla magazynów "CKM", "Cosmopolitan", "Twój styl" i wielu innych.

Prywatnie Dorota do 2011 roku była żoną pilota śmigłowców Konrada Skóry. Związana była także z Piotrem Bukowieckim, z którym ma córkę Hannę oraz sprzedawcą samochodów Krzysztofem Sawickim.

W mediach od kilku miesięcy mówi się o nowym partnerze Gardias. Pogodynka ma spotykać się z tajemniczym mężczyzną, ale utrzymywać związek w tajemnicy. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się jednak zdjęcie, które zdaniem wielu fanów Doroty nie pozostawia wątpliwości.

 Dorota Gardias pokazała odważne zdjęcie w bieliźnie. Fani komplementują figurę dziennikarki

Dorota Gardias ma nowego chłopaka? Romantyczne zdjęcie pogodynki

Nowym partnerem Doroty Gardias ma być influencer i autor tomików wierszy w sieci kryjący się pod pseudonimem Żurnalista. W niedzielę 19 stycznia na profilach obojga pojawiło się zdjęcie, na którym trzymają się za ręce. Fani nie mają wątpliwości, że fotografia potwierdziła w ten sposób związek. W komentarzach pojawiły się liczne gratulacje.

- Cudownie, że trafił akurat na Ciebie.

- I wszystko jasne. Te tattoo i Pani Dorotka. Szczęściarze.

- Najlepsza para - czytamy.

Prezenterka nie skomentowała informacji o nowym związku.

Zagłosuj

Śledzisz życie celebrytów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF