Zamknij

Dorota Gardias ma nowego partnera? Gwiazda TVN komentuje

09.06.2020 10:01
Dorota Gardias ma nowego partnera?
fot. VIPHOTO/East News

Dorota Gardias, jedna z największych gwiazd stacji TVN, skomentowała doniesienia o nowym partnerze. Pogodynka zdradziła, kim jest mężczyzna, z którym widziano ją nad morzem. Czy Dorota zdecydowała się na kolejny związek?

Dorota Gardias to popularna fotomodelka i uczestniczka wielu konkursów piękności, która jednak największą popularność zdobyła jako prezenterka pogody, doskonale znana widzom stacji TVN. Prowadziła także inne programy, w tym między innymi "Projekt plaża", w którym towarzyszyła Oliwierowi Janiakowi. Była uczestniczką "Tańca z gwiazdami", zwyciężyła w 9. edycji programu emitowanego przez TVN. W 2017 roku mogliśmy oglądać ją w "Azja Express", w którym zajęła 6. miejsce.

Popularność Gardias przełożyła się na duże zainteresowanie jej życiem prywatnym. Dorota do 2011 roku była żoną Konrada Skóry, ze związku z Piotrem Bukowieckim ma córkę Hannę. W styczniu 2020 roku głośno było o rzekomym związku pogodynki z popularnym na Instagramie internetowym twórcą znanym jako Żurnalista. Żadna ze stron nie potwierdziła jednak, że łączy ich coś poważnego, a sprawa ucichła, gdy ich wspólne zdjęcie zniknęło z profilu Doroty. Na tym jednak nie koniec plotek dotyczących związków Gardias.

Dorota Gardias pokazała córeczkę. Zdradziła, co robią podczas domowej kwarantanny

Dorota Gardias ma nowego chłopaka? Gwiazda komentuje doniesienia

O nowym związku Doroty Gardias zaczęto mówić, gdy paparazzi mieli przyłapać ją nad morzem z tajemniczym mężczyzną. Wiele osób nie miało wątpliwości, że gwiazda TVN rozpoczęła nowy związek. Jak informuje magazyn "Twoje Imperium", sama zainteresowana postanowiła odnieść się do medialnych doniesień. Zdradziła, kim jest tajemniczy mężczyzna.

- To tylko mój kolega Łukasz, z którym znamy się od wielu lat. Pracujemy razem dla kanału TVN Meteo - poinformowała.

Wydaje się więc, że Dorota zdementowała plotki o rzekomym romansie. Nie jest jednak tajemnicą, że dziennikarka niechętnie opowiada o swoim życiu uczuciowym.

- Przepraszam, lecz o życiu prywatnym nie rozmawiam - ucięła rozmowę, gdy "Twoje Imperium" zapytało ją o relację z Żurnalistą.