Zamknij

Dorota Gardias skarży się na nowe powikłania po koronawirusie. "Jest masakra"

12.01.2021 18:28
Dorota Gardias
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Dorota Gardias walkę z koronawirusem ma za sobą, jednak na dobre nie uwolniła się od powikłań. Opowiedziała o problemach, jakie występują do tej pory. Gwiazda TVN zdradziła, że nadal boryka się z poważnymi problemami.

Dorota Gardias to jedna z najpopularniejszych prezenterek stacji TVN, najmocniej kojarzona przez widzów jako pogodynka. Na swoim koncie ma współpracę z TVN i TVN24 przy takich programach jak "Projekt plaża" czy "alleZIMA!". Popularność zyskała w 2009 roku, występując w 9. edycji "Tańca z gwiazdami". Zachwyciła jurorów i widzów, w finale wygrywając u boku Andreja Mosejcuka. Zajęła także 8. miejsce w "Ameryce Express".

Uroda i figura Doroty Gardias wiele razy została doceniona, zdobyła między innymi tytuł Miss Lubelszczyzny, brała udział w konkursie Miss Polonia oraz pozowała dla takich magazynów jak "CKM" czy "Cosmopolitan". Dziennikarka jest także jednym z przykładów na to, że nawet dbałość o kondycję fizyczną i odporność może nie uchronić nas przed szalejącą pandemią. Pod koniec września Gardias trafiła do szpitala zarażona koronawirusem. Choć udało jej się pokonać wirusa i powróciła do pracy, nadal zmaga się z konsekwencjami.

ZOBACZ TAKŻE: Powikłania po COVID-19: zapadnięte płuco, ciągłe infekcje, osłabienie

Dorota Gardias nie może zapomnieć o koronawirusie. Nadal zmaga się z konsekwencjami

Dorota Gardias cieszyła się z wygranej walki z koronawirusem, jednak okazało się, że Covid pozostawił w jej organizmie. Już w listopadzie prezenterka TVN narzekała na powikłania po koronawirusie.

- Węch i smak mi już dawno wróciły. Pozostał tylko ból głowy i tzw. mgła covidowa, czyli kłopoty z pamięcią - relacjonowała.

Okazuje się jednak, że wirus nie oszczędził także włosów Doroty, która obecnie musi ratować ich kondycję kosmetykami i suplementami diety.

- Jest masakra z włosami, które wypadają mi od czasu przebycia koronawirusa. Od świąt używam do mycia i odżywiania preparatów ze skrzypem polnym. Oprócz tego biorę suplementy dla kobiet - szczerze opowiedziała Gardias.

Mamy nadzieję, że modelka i pogodynka niebawem poradzi sobie z przykrymi przypadłościami.