Zamknij

Dorota Gardias opublikowała wideo, które wzruszyło ją do łez. Czeka ją niespodzianka

05.10.2020 22:54
Dorota Gardias
fot. Krzysztof Lokaj/Polska Press/East News

Dorota Gardias opublikowała wideo, które wzruszyło ją do łez. Pogodynka nadal przebywa w szpitalu w związku z koronawirusem, a jej ekipa z TVN Meteo bardzo za nią tęskni. Specjalnie dla niej stworzyli filmik, w którym pokazują, że już nie mogą się doczekać jej powrotu. "Znów się poryczałam" - napisała pogodynka.

Dorota Gardias walczy z koronawirusem. Prezenterka pogody już blisko tydzień temu trafiła do szpitala, gdzie z powodu trudności w oddychaniu podłączono ją pod tlen. Do placówki trafiła razem z córeczką, od której się zaraziła. Początkowo informacje te nie były potwierdzone, jednak szybko okazało się, że są prawdziwe. W specjalnym oświadczeniu stacja TVN przekazała, że Gardias rzeczywiście ma Covid-19.

Jak widać, pogodynka czuje się coraz lepiej, co sama potwierdziła podczas sesji pytań i odpowiedzi z internautami. Poinformowała wówczas o tym, jak wyglądał u niej rozwój choroby i jak się teraz czuje.

Dorota Gardias wzruszyła się do łez. "Znów się poryczałam"

Na krótkim materiale wideo, którym pochwaliła się pogodynka, widać studio TVN Meteo i kolegów Gardias, którzy już nie mogą się doczekać jej popwrotu. Specjalnie z myślą o niej przygotowali małą niespodziankę -

"Korzystam z chwili, że nikogo nie ma w reżyserce i chciałem Ci życzyć szybkiego powrotu do zdrowia, żebyś nabierała sił i żebyś do nas szybko wróciła" - zaczyna jeden z członków ekipy, składając Gardias życzenia niby tylko od siebie, ale już za chwilę okazuje się, że na prezenterkę czeka "komitet powitalny", złożony z kolegów, wśród których znalazł się m.in. Tomasz Zubilewicz. Panowie trzymają w rękach ramy ze zdjęciami Doroty Gardias i krzyczą, że "królowa jest tylko jedna". "Witamy Dorotko i bardzo za Tobą tęsknimy" - mówią.

"No i znów się dzisiaj poryczałam. Jak ja za Wami tęsknie. Moja kochana ekipa, moja drużyna, moje kochane chłopaki z TVN Meteo. Strasznie dziękuję... jesteście tacy kochani" - pisze wzruszona Gardias. W komentarzach przyznaje, że jest szczęściarą, że trafiła na taką ekipę. Taki filmik z pewnością poprawia nastrój.

Zobacz także: Burza pod nowym zdjęciem Gardias. "A podobno ma koronawirusa i jest w szpitalu"

RadioZET.pl/AS