Zamknij

Dorota Gardias pokazała córeczkę. Zdradziła, co robią podczas domowej kwarantanny

Sylwia Wamej
31.03.2020 20:00
Dorota Gardias
fot. Instagram.com/ Dorota Gardias

Dorota Gardias na swoim profilu chętnie pokazuje swoją córeczkę - Hanię. Ostatnio dziennikarka zdradziła, co robią podczas domowej kwarantanny.

Dorota Gardias pokazała córeczkę Hanię. Zdradziła, co robią podczas kwarantanny

Dorota Gardias jest mamą córeczki - Hani. Dziennikarka pokazuje wizerunek dziewczynki w mediach społecznościowych. Tym razem opublikowała na swoim InstaStories filmik z kuchni, na którym gotuje razem ze swoją córeczką. Dziennikarka tak właśnie spędza kwarantannę razem ze swoją latoroślą. Mama i córka upichciły m.in. pierogi z kaszą gryczaną, twarogiem i cebulką i ruskie. Dziewczynka pomagała mamie w kuchni - kroiła produkty i przygotowywała ciasto.

Dorota Gardias uwielbia spędzać czas ze swoją córeczką, a mała Hania uwielbia pomagać swojej mamie w kuchni.

"Córka chce mi też we wszystkim pomóc, więc razem zagniatamy ciasto na pizzę, kroimy ogórki na kanapkę, wsypujemy mąkę do Thermomixa. Nie przejmuję się tym, że bawiąc się, nabrudzimy w kuchni. Przyjemność jest ważniejsza niż porządek" - mówiła Dorota Gardias w wywiadzie dla "Gali".

Dorota Gardias
fot. Instagram.com/ Dorota Gardias

Dorota Gardias i Piotr Bukowiecki: Kiedy się rozstali?

6-letnia Hania jest owocem związku Doroty Gardias i Piotra Bukowieckiego, z którym prezenterka rozstała się w 2015 roku. Piotr Bukowiecki z kolei związał się z Edytą Herbuś. Ostatnio mówiło się o tym, że Dorota Gardias spotyka się z poetą, autorem strony Żurnalista.pl

Zagłosuj

Przestrzegasz domowej kwarantanny?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/SW