Zamknij

Dorota Gardias pokazała odważne zdjęcie w bieliźnie. Fani komplementują figurę dziennikarki

Sylwia Wamej
17.01.2020 17:09
Dorota Gardias
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/East News

Dorota Gardias opublikowała zdjęcie na Instagramie, które rozgrzało jej fanów do czerwoności. Piękna prezenterka pokazała się w samej bieliźnie.

Dorota Gardias pokazała odważne zdjęcie w bieliźnie. Co na to fani?

Dorota Gardias opublikowała odważne zdjęcie, na którym pozuje w samej bieliźnie. Fani pięknej gwiazdy są zachwyceni, tym bardziej że Dorota Gardias rzadko raczy fanów zdjęciami w skąpych strojach czy bikini. Fotografia, na której Dorota Gardias prezentuje zgrabną figurę, w czarnej zmysłowej bieliźnie zebrała ponad pięć tysięcy polubień. "Idealna", " masz super figurę", "z tej strony cię nie znałem" - piszą fani Doorty Gardias.

Dorota Gardias zakochana. Kim jest jej nowy partner?

Dorota Gardias ostatnio znalazła się na językach, dzięki związkowi z autorem tomików wierszy i influencerem - Dawidem. Nowy wybranek pogodynki prowadzi na Instagramie popularne konto Zurnalista.pl. Jest również właścicielem marki Miło(ść).  Dorota i jej nowy ukochany nie chcą się jednak afiszować ze swoim uczuciem.

"Dawid jest skromnym chłopakiem. Nie interesuje go show-biznes i w ogóle nie chce funkcjonować w mediach" - czytamy w "Party".

Zagłosuj

Jesteś w związku?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW