Zamknij

Gwiazda TVN w kostiumie kąpielowym. Fani: "Cudna kobieta" [FOTO]

Maciej Friedrich
31.01.2020 11:06
Gwiazda TVN w kostiumie kąpielowym. Fani: "Cudna kobieta" [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Dorota Gardias, jedna z popularnych prezenterek TVN, wypoczywa na słonecznej plaży. Gwiazda opublikowała w sieci zdjęcia, na którym możemy oglądać ją w kostiumie kąpielowym. Fani nie kryli zachwytu nad urodą Doroty.

Dorota Gardias to jedna z najpopularniejszych prezenterek stacji TVN, doskonale znana widzom między innymi z prognoz pogody. Popularność zdobyła, występując w konkursach piękności i biorąc udział w sesjach zdjęciowych. W 2009 roku mogliśmy podziwiać jej taneczny talent w 9. edycji "Tańca z gwiazdami" TVN. Dorota w parze z Andrejem Mosejcukiem wygrała w finale. W 2017 roku wystąpił w "Azji Express".

Dorota Gardias odnalazła miłość, obecnie związana jest z Dawidem, twórcą popularnego instagramowego konta Żurnalista.pl.

 Dorota Gardias jest zakochana. Kim jest jej nowy partner?

Dorota Gardias zachwyca figurą. Gwiazda TVN pokazała zdjęcia w kostiumie kąpielowym

Fanom Doroty Gardias ciężko uwierzyć, że gwiazda w tym roku skończy 40 lat. Dziennikarka bardzo doba o dobrą kondycję i zachwyca nie tylko urodą, ale także wysportowanym ciałem. Nic dziwnego, że nowe zdjęcia opublikowane na jej profilu na Instagramie zachwyciły fanów. Gardias wybrała się na urlop i dzieli się z internautami zdjęciami ze słonecznej plaży. Fotografie, na których prezenterka pozuje w kostiumie kąpielowym, szczególnie podobają się wielbicielom Doroty, którzy w komentarzach komplementują jej figurę.

- Mnie też się zrobiło gorąco.

- Cudna Kobieta.

- Piękna i sexowna - zachwycają się internauci.

Zagłosuj

Planujesz urlop za granicą?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF