Zamknij

Dorota Gardias przerywa milczenie. Skomentowała słowa o "walce o życie"

02.10.2020 09:21
Dorota Gardias
fot. Mariusz Grzelak/ Reporter/ East News

Dorota Gardias przechodzi koronawirusa. Dziennikarka razem ze swoją córeczką Hanią przebywa w szpitalu. Jak donosił "Super Express" stan gwiazdy TVN jest bardzo poważny i Dorota Gardias walczy o życie. Dziennikarka podziękowała wszystkim za wsparcie w mediach społecznościowych i zdradziła, jak obecnie się czuje.

Dorota Gardias walczy z COVID-19. Pogodynka niedawno trafiła do szpitala razem z córeczką Hanią. Koronawirusem miała zarazić się od swojej latorośli. O ile dziewczynka miała przechodzić chorobę łagodnie, Gardias choroba miała dużo bardziej dać się ze znaki. "Super Express" pisał, że dziennikarka nie może oddychać samodzielnie i walczy o życie.

Gwiazda na swoim Instagramie odniosła się do tych informacji. Podziękowała wszystkim za dobrą energię i wsparcie oraz zdradziła, jak się teraz czuje. Jak wyjaśniła, do szpitala musiała trafić z powodu zmian w płucach, typowych dla COVID-19.

Super Express: "Dorota Gardias walczy o życie". Jest oświadczenie TVN

Dorota Gardias ma koronawirusa. Gwiazda zdradziła, jak się czuje

"Dzień dobry wszystkim. W świetle ostatnich doniesień chciałam Wam przekazać kilka informacji. Na początku bardzo wszystkim dziękuje za wszelkie gesty wsparcia i dobrą energię, którą przesyłacie nieustannie. To dla mnie bardzo dużo znaczy i jestem Wam bardzo, bardzo wdzięczna. Niestety od blisko 2 tygodni zmagam się z zakażeniem wirusem COVID, a stan mojego zdrowia wymagał hospitalizacji z powodu zmian w płucach, typowych dla COVID ... cały czas przebywam w szpitalu  ale mojemu życiu nic nie zagraża... jestem pod najlepszą opieką wspaniałych lekarzy i pielęgniarek. Leczenie przynosi efekty i z dnia na dzień jest lepiej. Moja córeczka Hania przechodzi to łagodnie i czuje się bardzo dobrze.Trzymajcie się zdrowo i dbajcie o siebie! " - napisała Dorota Gardias.

Pod postem pojawiły się słowa otuchy i wsparcia od zatroskanych fanów, m.in. Grażyny Wolszczak, Ani Karwan oraz Mai Popielarskiej.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl