Zamknij

Dorota Gardias sprzedaje dom. Willa do kupienia za 3,5 miliona

Redakcja
04.07.2018 13:07
Dorota Gardias sprzedaje dom. Willa do kupienia za 3,5 miliona
fot. EAST NEWS

Willę Doroty Gardias mogliśmy oglądać w całej okazałości w programie „Jak mieszkają gwiazdy?”. Teraz dziennikarka zdecydowała się na wystawienie jej na sprzedaż. Cena za luksusowy dom z ogrodem może przyprawić o zawrót głowy.

Fotomodelka, dziennikarka i prezenterka pogody Dorota Gardias to osoba bardzo aktywna zawodowo. Ostatnio na ekranach telewizorów mogliśmy oglądać ją w programie „Azja Express”. Praca w telewizji pozwoliła pogodynce między innymi na zakup wymarzonego domu. Teraz jednak Gardias postanowiła zmienić miejsce zamieszkania, a luksusową willę położoną w Warszawie wystawić na sprzedaż.

Willa Doroty Gardias na sprzedaż

Dziennikarka kupiła luksusowy dom z ogrodem na warszawskim Wilanowie trzy lata temu. Na ponad 300 metrach kwadratowych znajdziemy między innymi ciekawie zaaranżowany, przestronny salon, stylowe drewniane schody oraz bogate wyposażenie, w tym nowocześnie urządzoną kuchnię

Jeszcze niedawno mogliśmy obejrzeć willę w pełnej krasie w programie Łukasza Jakóbiaka „Jak mieszkają gwiazdy?”, w którym prowadzący odwiedza z kamerą gwiazdy w ich domach. Gardias była bardzo dumna ze swojego lokum i przyznała, że jest spełnieniem jej marzeń. Czemu zatem zdecydowała się na wystawienie nieruchomości na sprzedaż?

Przyczyną jest wydarzenie, jakie miało miejsce kilka miesięcy po jej zakupie. Nieznani sprawcy włamali się i obrabowali dom, co wywołało u dziennikarki olbrzymią traumę. Lęk o swoje mienie oraz bezpieczeństwo bliskich spowodował, że do dziś nie czuje się tam bezpiecznie. Uznała, że zmiana otoczenia pozwoli odnaleźć jej spokój.

Willę z ogrodem chętni mogą nabyć za, bagatela, 3,5 miliona złotych. Zarówno położenie, metraż, jak i wyposażenie domu zdają się usprawiedliwiać tak wysoką cenę. Zwłaszcza że nie jest to najdroższa oferta gwiazdy TVN. Niedawno swój apartament na sprzedaż wystawił Kuba Wojewódzki. Za ponad dwa razy więcej.

RadioZET.pl/MF