Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gardias już tak nie wygląda! Zmieniła fryzurę

05.02.2018 14:00

Dorota Gardias pojawiła się na Balu Dziennikarzy w nowej fryzurze. Jak wypadła?

Gardias już tak nie wygląda! Zmieniła fryzurę fot. ons.pl

Dorota Gardias zmieniła fryzurę

18. Charytatywny Bal Dziennikarzy za nami. Na imprezie nie zabrakło największych gwiazd związanych ze światem mediów. Uwagę fotoreporterów przykuła Dorota Gardias, która pojawiła się na czerwonym dywanie w zjawiskowej kreacji. Nie dało się nie zauważyć, że pogodynka zmieniła fryzurę — po krótkich włosach nie ma już śladu. Tym razem zachwyciła długimi, spiętymi w kucyk włosami.

Charytatywny Bal Dziennikarzy organizowany przez założoną w 1998 roku Fundację wspieraną przez dziennikarzy rożnych mediów po raz 18. wsparł potrzebujących. W tym roku beneficjentami balu zostało pięć organizacji dobroczynnych: Fundacja TVN „Nie jesteś sam", Fundacja Polsat, Fundacja Radia ZET, Fundacja Przyjaciółka i Fundacja Kulczyk Foundation realizująca program „Żółty Talerz".

Nie wszyscy wiedzą, że pierwsze kroki w show-biznesie Gardias stawiała nie w telewizji, lecz na wybiegu. Zanim Dorota na stałe związała się z mediami, próbowała swoich sił w konkursach piękności.

W 2009 roku Gardias została Miss Lubelszczyzny, a rok później została wybrana najpiękniejszą studentką Lublina. Dorota początkowo pracowała w Telewizji Polskiej, ale już w wieku 25 lat związała się z TVN Meteo. Potem przyszedł czas na TVN i TVN24.

RadioZET.pl/SI

Oceń