Zamknij

Dorota Naruszewicz nago. 49-letnia gwiazda "Klanu" pokazała odważne zdjęcie

01.09.2020 11:01
Dorota Naruszewicz
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Dorota Naruszewicz pokazała na swoim Instagramie odważne zdjęcie. 49-letnia gwiazda "Klanu" zaprezentowała się nago, a intymne miejsca zasłoniła... gazetą. Co na to fani?

Dorota Naruszewicz fanom najbardziej dała się poznać wcielając się w Beatę Borecką w serialu "Klan". Mimo że gwiazda pojawia się teraz znacznie rzadziej na szklanym ekranie, wciąż może liczyć na wierne grono fanów.

49-letnią aktorkę wielbiciele mogą podglądać na Instagramie, na którym chętnie udostępnia swoje fotografie. Ostatnio zaprezentowała odważne zdjęcie, na którym pozuje nago, czytając gazetę. Naga fotografia jest jednak wysmakowana dzięki temu, że gwiazda zasłoniła intymne miejsca kobiecym magazynem.

Dorota Naruszewicz nago. Gwiazda "Klanu" pokazała intymną i odważną fotografię

Fani są zachwyceni zmysłowym ujęciem gwiazdy "Klanu" i w komentarzach zasypują ją komplementami. "Przepiękna kobieta", "seksowne i odważne zdjęcia", "piękne foto i piękna dojrzała kobieta" - podkreślają.

Dorota Naruszewicz poza "Klanem" grała w takich serialach jak m.in. "Hotel 52",  "Komisarz Alex", "Ojciec Mateusz", "Barwy szczęścia" oraz "Korona Królów". Prywatnie Dorota Naruszewicz jest żoną prawnika Tomasza Żórawskiego, z którym ma dwie córki: Ninę i Nellę.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl