Zamknij

Dorota Rabczewska bez ogródek o zdradach Radosława Majdana

18.06.2020 21:55
Dorota Rabczewska
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Dorota Rabczewska przez dwa lata tworzyła z Radosławem Majdanem związek małżeński. Powodem niespodziewanego rozwodu miały być m.in. zdrady byłego piłkarza. W ostatnim wywiadzie Doda została o to zapytana w związku z realizacją filmu "Dziewczyny z Dubaju".

Doda wraz ze swoim mężem pracują nad realizacją filmu "Dziewczyny z Dubaju". Dzieło opowiadać ma o kulisach seksafery z udziałem wielu postaci polskiego showbiznesu. Przy okazji rozmowy z portalem Przeambitni.pl, w której Dorota Rabczewska opowiadała o produkcji, padło pytanie o zdrady Radosława Majdana. Gwiazda bez ogródek mówiła o tych przykrych doświadczeniach.

Doda o zdradach Radosława Majdana

Dziennikarz spytał czy ona, jako ówczesna żona Majdana, miała pretensje raczej do niego, czy też do kobiet, z którymi ją zdradzał. Piosenkarka, obecnie producentka filmowa, z rozbrajającą szczerością stwierdziła: "Ciężko byłoby mieć pretensje do jednej, skoro było ich aż tyle, że ciężko było zliczyć". Wyjaśniła, że bardzo źle to przeszła, ale na szczęście niewiele już z tamtego czasu pamięta.

"To było tak dawno temu, a to było dla mnie dość traumatyczne doświadczenie, jako młodej dziewczyny, że wymazałam to z pamięci" - przyznała. "Niech inni się teraz martwią" - dodała i zdradziła, że realizacja "Dziewczyn z Dubaju" wymagała przeprowadzenia rozmów z osobami, które kierowały seksbiznesem, ale ona sama nie byłaby w stanie na to się zdobyć. "Bałam się, że emocjonalnie mogłabym tego nie oddzielić, ale przewijały się tam też nazwiska, które były mi bliskie".

Zainteresowanym przypominamy, że premiera "Dziewczyn z Dubaju" nastąpi 22 stycznia 2021 roku.

Posłuchaj podcastu