Zamknij

Dorota Szelągowska bez makijażu. Pokazała, jak powstaje "Pani z telewizji"

10.12.2020 16:58
Dorota Szelągowska
fot. VIPHOTO/East News

Dorota Szelągowska podzieliła się z fanami nietypowym zdjęciem. Gwiazda pokazała się przed makijażem, w naturalnym wydaniu, a następnie ujawniła efekt "po". Spora przemiana?

Dorota Szelągowska jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd telewizyjnych. Swoje pierwsze programy prowadziła już w latach 90. i przez wiele lat współpracowała z Telewizją Polską. Obecnie należy do grona czołowych gwiazd TVN, gdzie prowadzi programy związane z wystrojem wnętrz. Dorota inspiruje swoich fanów nie tylko z ekranu telewizora, ale także w mediach społecznościowych. Gwiazda regularnie dzieli się na Instagramie kulisami pracy oraz życia prywatnego. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem bez makijażu.

Zobacz także:  Dorota Szelągowska pokonała koronawirusa. Gwiazda wróciła do pracy. "Pierwszy dzień na wolności"

Dorota Szelągowska pokazała się bez makijażu [FOTO]

Dorota Szelągowska pochwaliła się zdjęciem w pełni naturalnym wydaniu. Choć kilka lat temu niewiele gwiazd zdecydowałoby się na podobny krok, w ostatnim czasie stało się to dość normalne. Gwiazdy w trakcie domowej kwarantanny nie szykowały się tak, jak na plany zdjęciowe czy wybiegi. Bez makijażu mogliśmy zobaczyć m.in. Olgę Kalicką, Julię Wieniawę, Annę Lewandowską czy Małgorzatę Rozenek. Teraz przyszedł czas na Szelągowską.

- Jak powstaje Szelągowska? Oto proces tworzenia Pani z Telewizji. Dziękuję autorom - dodała w opisie.

Internauci doceniają, że ich ulubiona gwiazda telewizyjna jest z nimi szczera i pokazuje się nie tylko w pełnym makijażu.

- Fajnie, że to pokazujesz i za to Ciebie uwielbiam.

- Bardzo fajnie, że Pani pokazuje rzeczywistość vs telewizja.

- No i jak tu kogoś takiego nie lubić. Super!

- Boska Szelągowska! W każdym wydaniu - komentują fani.

Wam też podoba się naturalność Szelągowskiej?