Zamknij

Dorota Szelągowska ma koronawirusa. Wyznaje: "Zaraziłam się we własnym domu"

26.10.2020 12:07
Dorota Szelągowska
fot. VIPHOTO/East News

Dorota Szelągowska ma koronawirusa. Gwiazda poinformowała fanów o swoim stanie za pomocą Instagrama. Przyznała, że mimo przestrzegania wszystkich zaleceń, zaraziła się we własnym domu.

Dorota Szelągowska dołączyła do grona gwiazd, które zaraziły się koronawirusem. Gwiazda znana z programów "Dorota Was urządzi" oraz "Totalne remonty Szelągowskiej" opowiedziała o chorobie na swoim profilu na Instagramie. Podkreśliła, że przez cały czas przestrzegała wszystkich zaleceń - nosiła maseczkę, często myła ręce oraz zachowywała dystans od innych. Mimo to zaraziła się we własnym domu.

- W tej kwestii wolałabym być negatywna, ale się nie udało. Mimo masek, przyłbic, dystansu, odkażania i mycia rąk. Setki sytuacji gdzie byłam narażona na wirusa, a przewrotnie zaraziłam się we własnym domu. Ale przynajmniej wiem, że dzięki tym wszystkim środkom ochrony, nie sprzedałam covidu ludziom w sklepie czy na ulicy. I ta świadomość pomaga. Uważajcie na siebie i innych. Dbajcie - napisała Szelągowska na Instagramie.

Zobacz także: Maryla Rodowicz ma koronawirusa. Pierwsze słowa o tym, jak się czuje. "Ból był ogromny"

Dorota Szelągowska zakażona koronawirusem

Dorota Szelągowska opublikowała wymowne zdjęcie tatuażu przedstawiającego koronę. W ostatnim czasie z COVID-19 musiały zmierzyć się także inne gwiazdy, m.in. Radosław Majdan, Maryla Rodowicz, Maja Ostaszewska czy Sandra Kubicka.

Internauci życzą prezenterce TVN szybkiego powrotu do pełni sił.

- Spokojnego chorowania Dziewczyno!

- Trzymaj się ciepło! Zdrówka!

- Szybkiego powrotu do zdrowia.

- Będzie dobrze. Trzymaj się.

My również życzymy Dorocie Szelągowskiej dużo zdrowia.