Zamknij

Dorota Szelągowska miała wypadek na planie programu. "Umierałam, nie mogłam chodzić"

05.10.2020 12:09
Dorota Szelągowska
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Dorota Szelągowska opowiedziała o niebezpiecznej sytuacji podczas pracy na planie nowego programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Gwiazda miała poważny wypadek, w wyniku którego nie mogła chodzić.

Dorota Szelągowska znana jest widzom z prowadzenia programów o tematyce wnętrzarskiej. Na antenie TVN startuje nowy program dziennikarki - "Totalne remonty Szelągowskiej". Gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post.pl opowiedziała o wypadku, który wydarzył się na planie nowego formatu.

"Podczas programu pękła mi przepuklina w kręgosłupie i wysunął mi się dysk, więc nie mogłam chodzić"  - powiedziała Dorota Szelągowska w wywiadzie dla Jastrząb Post. Sytuacja była dość poważna. Szelągowska przez to niebezpieczne wydarzenie miała problem z chodzeniem.

Zobacz też:  Dorota Szelągowska rozwodzi się po raz trzeci. Co nie wyszło tym razem? 

Dorota Szelągowska miała wypadek na planie programu. Co się stało?

"Jak zobaczycie, że kuleję w paru odcinkach, to było wtedy, kiedy umierałam. Nie mogłam chodzić i różne inne rzeczy, teraz fizycznie wracam do formy, więc czekajcie na efekty" - powiedziała córka Katarzyny Grocholi.

Dorota Szelągowska w niedawnym wywiadzie dla Onet.kobieta wyznała, że nie ma łatwego charakteru. Czy bywa wymagająca dla swoich współpracowników?

Ja naprawdę bywam okropna, uparta, lubię stawiać na swoim. Nie jestem cudownym aniołkiem. Potrafię mieć koszmarne dni, przeklinam, palę mnóstwo papierosów. Natomiast umiem powiedzieć "przepraszam", umiem się wycofać i nauczyłam się już nie myśleć o sobie" - wyznała Szelągowska. Ostatnio media huczały o trzecim rozwodzie gwiazdy TVN. Dziennikarka miała ponoć złożyć pozew rozwodowy. Dorota Szelągowska nie komentuje jednak rozstania z mężem.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl