Zamknij

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie z przeszłości. Tak wyglądała, kiedy miała 23 lata [FOTO]

25.10.2021 12:09
Dorota Szelągowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Dorota Szelągowska jest jedną z lubianych i cenionych prezenterek, związanych z telewizją TVN. Sympatyczna projektantka wnętrz przed swoimi fanami chętnie odsłania kulisy zawodowego życia, choć to prywatne stara się bardzo chronić i niezbyt często daje internautom je poznać. Tym razem zrobiła wyjątek i pokazała swoje zdjęcie sprzed lat. Ma na nim tylko 23 lata.

Dorota Szelągowska od kilku dobrych lat cieszy się opinią jednej z najsympatyczniejszych i najbardziej pracowitych prezenterek. Będąc specjalistką od wystroju wnętrz, córka Katarzyny Grocholi miała okazję prowadzić już wiele programów o tematyce wnętrzarskiej. Każdy z nich był olbrzymim sukcesem i przyciągał dużą widownię, dając Szelągowskiej status jednej z ważniejszych gwiazd TVN. Nic dziwnego, że zainteresowanie życiem projektantki jest duże, a ona sama czasem dzieli się nim z internautami, niekiedy wywołując duże kontrowersje. Jakiś czas temu, kiedy pochwaliła się swoją wymarzoną letnią kuchnią z piecem na pizzę, zarzucono jej promowanie alkoholu. Tym razem gwiazda postanowiła pokazać stare zdjęcie z synkiem.

Zobacz także: Paulina Młynarska o aferze z Dykiel. Sprostowała wypowiedź aktorki o Wojciechu Młynarskim 

Dorota Szelągowska na starym zdjęciu z synkiem. Ma tam 23 lata

Szelągowska pokazała na Instagramie zdjęcie sprzed 18 lat. Ona ma na nim zaledwie 23. Fotkę zrobiono w łazience, a prezenterka jest na niej razem ze swoim dwuletnim wtedy synkiem - Antonim. Teraz Antoni skończył już 20 lat, a dla mamy była to okazja do takiego właśnie świętowania jego ważnego dnia. Dopełnieniem zdjęcia jest drugie: na którym Szelągowska i jej dorosły już syn odtwarzają tamto ujęcie. Widać olbrzymie podobieństwo do mamy.

"Matematyka jest fajna, tak, jak rodzicielstwo, tylko chyba więcej w niej logiki. Kocham go najbardziej na świecie, jestem dumna na wciąż, czasem doprowadzona do szału, często zaskoczona i nie wiedziałam, że jeden człowiek może tak dopełnić wszystko i na zawsze. Bądź szczęśliwy we wszystkim, co robisz" - napisała Szelągowska przy zdjęciach.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami - zarówno od internautów, jak i koleżanek i kolegów z show-biznesu.

"Antua jest debeściakiem!!! Wiem to nie od dziś! Możesz pękać z dumy, ale lepiej się trzymaj, bo podejrzewam, ze jeszcze się powodu do dumy tej naj!!! Zbierają. Nie mam wątpliwości" - napisała Natalia Kukulska.

"To jest niesamowite, że jesteśmy rówieśnikami (a nawet jestem starszy) a Ty masz syna-dorosłego wielkiego faceta" - dorzucił Maciej Dowbor.