Zamknij

Dorota Szelągowska na zdjęciu ze studniówki. Fani zachwyceni zdjęciem gwiazdy sprzed lat [FOTO]

Maciej Friedrich
27.01.2020 18:54
Dorota Szelągowska na zdjęciu ze studniówki. Fani zachwyceni zdjęciem gwiazdy sprzed lat [FOTO]
fot. Instagram:@dotindotin

Dorota Szelągowska pochwaliła się fanom zdjęciem ze swojej studniówki. Internauci nie kryli zachwytu nad stylizacją gwiazdy TVN. Prezenterka zdradziła, że jej studniówkowa sukienka była własnością Telewizji Polskiej. 

Dorota Szelągowska jest obecnie jedną z najpopularniejszych prezenterek stacji TVN. Córka Katarzyny Grocholi zachwyca widzów oryginalnymi pomysłami na aranżację i wystrój domów i mieszkań w kilku programach, między innymi w "Dorota was urządzi" i "Domowych rewolucjach". 

Choć obecnie Szelągowska kojarzona jest głównie z TVN, medialną karierę rozpoczynała w Telewizji Polskiej. Była prowadzącą "Roweru Błażeja" i "Pytania na śniadanie". Gwiazda w mediach społecznościowych zdradziła sekret związany z jej młodzieńczymi latami. Okazuje się, że z TVP Dorotę łączyła także...jej studniówkowa sukienka. 

Dorota Szelągowska pokazała tort urodzinowy córki. Marzenie każdej dziewczynki

Zagłosuj

Oglądasz któryś z programów Doroty Szelągowskiej?

Liczba głosów:

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie ze studniówki. Internauci zachwyceni

Tegoroczni maturzyści jak co roku będą szampańsko bawić się na studniówkach. Wspomnieniem radosnych chwil z fanami postanowiła podzielić się Dorota Szelągowska. Na jej profilu na Facebooku pojawiła się fotografia, na której możemy podziwiać gwiazdę na studniówce. Przy okazji prezenterka zdradziła, że piękna suknia została wypożyczona z magazynów TVP. 

- 21 lat temu. Moja studniówka. Dziś jadę na studniówkę Syna. Dziwne uczucie. PS. Suknia - Księstwo Warszawskie, wypożyczona z TVP, w której wtedy pracowałam. Włosy posprejowane na złoto sprejem do mebli. 

Jak widać, Dorota od zawsze lubiła eksperymentować. Internauci nie kryli zachwytu zarówno nad kreacją, jak i urodą Szelągowskiej. 

- Ale spektakularnie wyglądałaś!

-  Pięknie Pani wyglądała. Naprawdę. 

Nie zmieniła się Pani w ogóle, Pani Doroto - czytamy w komentarzach.

Dorota Szelągowska pokazała syna. Fani zachwyceni

RadioZET.pl/MF