Zamknij

Dorota Szelągowska o początkach kariery w telewizji. Poszła na casting na kacu

11.08.2020 09:58
Dorota Szelągowska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Dorota Szelągowska w rozmowie z Agatą Młynarską opowiedziała o początkach pracy w telewizji. Gwiazda programów wnętrzarskich zdradziła, że na pierwszy casting do młodzieżowego porogramu "Rower Błażeja" poszła na kacu, po imprezie.

Dorota Szelągowska zdradziła początki pracy w telewizji. Na casting poszła na kacu

Dorota Szelągowska to gwiazda, która zaskarbiła sobie sympatię widzów szczerością i bezpretensjonalnością. Tym razem również bardzo szczerze opowiedziała o początkach pracy w telewizji. Gwiazda zdradziła, że jej kariera na szklanym ekranie, to w dużej mierze zasługa jej znajomych, którzy zapisali ją na casting do "Roweru Błażeja". Sama zainteresowana nie chciała o tym słyszeć, jednak znajomi nie dali za wygraną.  Szelągowska poszła na casting tuż po imprezie osiemnastkowej, po której miała ogromnego kaca.

"Znajomi zaciągnęli mnie siłą do kolejki WKD. O siódmej po imprezie. Możesz sobie wyobrazić, ale też inaczej się ma kaca w tym wieku. To jest taka rzecz, która się zmienia. Oni wszyscy zapisali się ze mną na ten casting, żebym ja tylko na niego poszła" - powiedziała Szelągowska w instagramowej rozmowie z Agatą Młynarską. Jak się okazuje, było warto, bo kilka dni po castingu zadzwonił telefon, w którym poinformowano Dorotę, że dostała się do programu.

Dorota Szelągowska: Jakie programy prowadziła gwiazda?

Dorota Szelągowska pracę w telewizji rozpoczęła w 1988 roku, kiedy to została prowadzącą "Rower Błażeja". Później była jego wydawcą. W telewizji prowadziła takie programy jak m.in.  "Pytanie na śniadanie", "Dietosfera", "Dach nad gwiazdami" oraz "Domy gwiazd". Od 2014 roku jest gospodynią programu "Dorota was urządzi" na antenie TVN Style. Od wiosny 2016 roku jest również gospodynią programów "Polowanie na kuchnie" w TVN Style oraz "Polowanie na mieszkanie". Od stycznia 2017 prowadzi program "Domowe rewolucje".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl