Zamknij

Dorota Szelągowska o ślubie z Adamem Sztabą: "Niepotrzebnie go wzięliśmy"

06.08.2020 10:08
Dorota Szelągowska
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba uchodzili przed laty za zgraną parę,  jednak w 2015 roku postanowili wziąć rozwód. W rozmowie z Agatą Młynarską Dorota Szelągowska opowiedziała o relacji z muzykiem. Zdradziła, dlaczego im nie wyszło.

Dorota Szelaowska zdradziła, dlaczego rozstała się z Adamem Sztabą

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba przez wiele lat uchodzili za zgraną parę, nic więc dziwnego, że decyzja o ich rozwodzie zaskoczyła wszystkich. Dorota Szelągowska postanowiła opowiedzieć o tej relacji w instagramowej rozmowie z Agatą Młynarską. Jak podkreśla  gwiazda programów wnętrzarskich, obydwoje byli bardzo różni, dlatego ich drogi rozeszły się. Szelągowska zdradziła też, że niepotrzebnie wzięli ślub.

 "Byliśmy bardzo różni i nasze drogi po prostu się rozeszły. Prawdopodobnie zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub. Wszyscy nam mówili: jedenaście lat bycia razem, a Wy bierzecie ślub. Jest coś takiego, że nie podejmujesz tych decyzji wcześniej, a potem próbujesz tym coś ratować. Myślę, że [Adam - przyp. red.] w tej chwili ma super dopasowaną do siebie żonę i jest bardzo szczęśliwy. Absolutnie mogę ci powiedzieć, że był superważnym mężczyzną w moim życiu - powiedziała Dorota Szelągowska w rozmowie z Agatą Młynarską.

Dorota Szelągowska podkreśla, że jej związki były dobre i pełne miłości, a ona sama darzy swoich partnerów szacunkiem.

"Każdy mój związek był pełen miłości i dobra. To, że w którymś momencie zaczęło się tam dziać zło albo przestaliśmy się zgadzać, to nic nie zmienia. Mam w sobie system bardzo mocnego pielęgnowania wspomnień i to, że w tej chwili jakiś człowiek jest dla mnie obcym człowiekiem, bo tak się dzieje, to nie znaczy, że tamten człowiek, z tamtych lat jest skreślony" - wyznała gwiazda.

Dorota Szelągowska prywatnie: Ile ma dzieci?

Prywatnie Dorota Szelągowska jest mamą syna Antoniego z pierwszego małżeństwa. Dwa lata temu została też mamą córeczki - Wandy.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl