Zamknij

Dorota Szelągowska opowiedziała o swoich kompleksach: "Czuję się najgrubszym człowiekiem świata"

Sylwia Wamej
13.12.2019 11:56
Dorota Szelągowska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/East News

Dorota Szelągowska zdradziła w wywiadzie dla Plejada.pl, że po urodzeniu córeczki wciąż zmaga się z kompleksami. Dodała też, dlaczego nie przepada za pozowaniem na czerwonym dywanie.

Dorota Szelągowska opowiedziała o swoich kompleksach po ciąży

Dorota Szelągowska w 2018 roku przywitała na świecie córeczkę - Wandę Jadwigę. Dziennikarka podczas ciąży zniknęła ze świata show-biznesu. Również po urodzeniu maleństwa rzadko pokazywała się publicznie. Jak wyjaśniała, w ciąży sporo przytyła i nie do końca czuła się pewnie na show-biznesowych imprezach. Choć zrzuciła nadprogramowe kilogramy, wciąż zmaga się z kompleksami po urodzeniu dziecka. Prezenterka TVN dodała też, że nie chodzi za wszelką cenę na bankiety  i nie ubolewa z tego powodu.

"Ciągle czuję się najgrubszym człowiekiem świata, a już gdzieś przeczytałam, że schudłam osiemdziesiąt kilogramów. Założę szpilki, czarny garnitur, pomaluję się i nieźle wyglądam. To tyle. Oczywiście, komplementy są wspaniałe, ale stanie na czerwonym dywanie niekoniecznie. Dziwnie się wtedy czuję. Ale nie narzekam na to, po prostu z tego nie korzystam. Jest to część mojej pracy i jeśli muszę to zrobić, robię to, ale w żaden sposób mnie to nie łechce i nie jest to dla mnie przyjemne. Mogłabym spędzić ten czas na tysiąc fajniejszych sposobów, na przykład leżąc w piżamie na kanapie i oglądając serial" - powiedziała gwiazda w rozmowie z serwisem Plejada.pl.

Dorota Szelągowska szczerze o swoim wyglądzie

Dorota Szelągowska to przykład gwiazdy, która ma dystans do swojego wyglądu. W wywiadzie dla Plejady zdradziła, że choć ma świadomość upływającego czasu, nie zamierza się tym zadręczać.

"Patrzę na moją twarz i widzę, że się starzeję. Zderzam się z myślą, że chyba nie będę wyglądać już lepiej niż w tej chwili i zastanawiam się, co mogłabym ze sobą zrobić. Ale zderzam się też z myślą, że w sumie jest dobrze" - podkreśla.

Zagłosuj

Lubisz oglądać programy Doroty Szelągowskiej?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Plejada.pl/ SW