Zamknij

Dorota Szelągowska opublikowała zdjęcie bez makijażu. Fani porównali ją do Kate Winslet [FOTO]

10.06.2021 13:08
Dorota Szelągowska
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Dorota Szelągowska chętnie pokazuje na swoim Instagramie zarówno prywatne zdjęcia, jak i te z planów zdjęciowych. Ostatnio zaprezentowała fotografię, na której nie ma żadnego makijażu. Internauci porównali ją do Kate Winslet.

Dorota Szelągowska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Prowadząca programy wnętrzarskie chętnie uchyla rąbka tajemnicy z życia prywatnego. Tym razem zaprezentowała się w bardzo naturalnej odsłonie, bez grama makijażu. Dziennikarka została porównana do Kate Winslet.

Zobacz też: Dorota Szelągowska ruszyła z nowym programem. Nie wszystkim się jednak spodobał

 Dorota Szelągowska opublikowała zdjęcie bez makijażu. Fani porównali ją do Kate Winslet 

Dorotka, przypominasz Kate Winslet. Kto się ze mną zgadza? - zapytała Anna Kalczyńska. Na jej komentarz zareagowało mnóstwo internautów, którzy zgadzają się z tym, że Szelągowska przypomina gwiazdę "Titanica". W komentarzach można było dostrzec też dyskusję na temat kanonów piękna. Nie zabrakło nawiązań do ostatniego, głośnego wpisu Agnieszki Kaczorowskiej odnośnie "mody na brzydotę".

"I pomyśleć ktoś by podpisał to zdjęcie "moda na brzydotę" szok, piękna Dorota natura, świeżość aż bije", "kwintesencja naturalności i kobiecości", "każda kobieta bez make-upu wygląda inaczej, ale każda z nas jest piękna. Wygląda pani pięknie"," jest pani piękna" - zachwycali się internauci. Zgadzacie się z nimi?