Zamknij

Dorota Szelągowska pierwszy raz o chorobie córki. 3-letnia Wanda ma wadę serca

30.09.2021 12:50
Dorota Szalągowska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat choroby swojej trzyletniej córki Wandy. Prowadząca program w TVN ostatnio przeprowadzała remont łazienki w Klinice Kardiologii w Centrum Zdrowia Dziecka. Jak podkreśliła, projekt ma dla niej szczególne znaczenie, ponieważ niedawno w placówce przebywała jej córeczka. 

Dorota Szelągowska od lat prowadzi programy o tematyce wnętrzarskiej i remontowej. Była gospodynią takich tytułów jak m.in. "Dorota Was urządzi", "Polowanie na mieszkanie", "Weekendowe metamorfozy Doroty", a od roku do jej bogatego portfolio dołączył show "Totalne remonty Szelągowskiej", w którym wraz z ekipą remontową przeprowadza metamorfozy domów.

Działalność telewizyjna to jednak niejedyny powód, dla którego media interesują się popularną projektantką wnętrz. Równie głośno jest o jej burzliwym życiu prywatnym. Szelągowska, która jest córką pisarki Katarzyny Grocholi, niedawno poinformowała o rozwodzie z Michałem Wawro, z którym ma trzyletnią córkę Wandę. Wcześniej rozwodziła się dwukrotnie, m.in. ze znanym z "Must Be The Music" kompozytorem Adamem Sztabą. Z pierwszego małżeństwa ma 20-letniego syna Antoniego.

Dorota Szelągowska ma chorą córkę. 3-letnia Wanda ma wadę serca 

Dorota Szelągowska pochwaliła się kolejnym projektem. Tym razem wspólnie z ekipą remontowała łazienkę w Klinice Kardiologii w warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka i przystosowała ją dla osób niepełnosprawnych. 

Kochani, mamy dla Was kolejną niespodziankę. W dniu dzisiejszym @dotindotin , @castoramapolska , @hewi_gmbh , @lingbud_remonty , @haier_poland rozpoczęli generalny remont łazienki w Klinice Kardiologii. Ta niesamowita grupa ludzi stworzy łazienkę dostosowaną dla osób z niepełnosprawnościami - przekazało na Instagramie Centrum Zdrowia Dziecka. 

Okazuje się, że metamorfoza miała dla Doroty Szelągowskiej szczególne znaczenie. Niedawno w placówce przebywała jej 3-letnia córka Wanda, która urodziła się z wadą serca. Dekoratorka spędziła na oddziale sporo czasu, martwiąc się o zdrowie swoje pociechy. Teraz postanowiła zrobić coś dobrego dla kliniki. 

Jaram się jak pochodnia, ponieważ czekałam na ten dzień od paru miesięcy. Jadę do Centrum Zdrowia Dziecka, tym razem już nie jako mama pacjenta. Moja córka ma wadę serca, więc jakiś czas temu spędziłam tam trochę czasu. I to było bardzo trudne doświadczenie, ale też ubogacające. Każdy powinien raz na jakiś czas zderzyć się z tym, co jest najważniejsze - wyznała Szelągowska.

Dorota Szelągowska ujawniła zmagania z chorobą. "Miesiącami nie wychodziłam z domu"

errrf3
fot. Instastories:@dotindotin