Zamknij

Dorota Szelągowska pierwszy raz tak szczerze o trzecim rozwodzie i nowym partnerze

15.09.2021 07:51
Dorota Szelągowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Dorota Szelągowska jest znana z tego, że chroni swoje życie prywatne. U Kuby Wojewódzkiego pierwszy raz tak bardzo otworzyła się o swoim życiu prywatnym: zdradziła kulisy trzeciego rozwodu i opowiedziała o nowym partnerze.

Dorota Szelągowska jest jedną z najbardziej popularnych i najbardziej lubianych prezenterek. Córka Katarzyny Grocholi od lat związana jest z kanałami Grupy TVN, gdzie prowadziła kilka swoich programów: m.in. "Dorota Was urządzi", "Polowanie na kuchnie", "Weekendowe metamorfozy", a także "Totalne remonty Szelągowskiej". Oprócz tego architektka wnętrz prowadzi także własne biuro projektowe.

Choć Szelągowska cieszy się tak dużą sławą i sympatią, to jednocześnie należy do tych osób, które niezbyt chętnie dzielą się swoją prywatnością. Wiadomo, że projektantka była już trzy razy mężatką, ale jej małżeństwa się rozpadały. Jak widać, na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego gwiazda poczuła się na tyle swobodnie, że zdradziła całkiem sporo informacji o swoim poprzednim związku. Opowiedziała też o nowym partnerze.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek traci blask? Program z jej udziałem zdjęto z głównej anteny

Dorota Szelągowska u Kuby Wojewódzkiego. Pierwszy raz szczerze o trzecim rozwodzie i nowym partnerze

Dorota Szelągowska była jednym z gości w niedawnym odcinku show Kuby Wojewódzkiego. W pewny momencie prowadzący zadał pytanie o to jak Szelągowska przeżyła swój trzeci rozwód. Odpowiedź prezenterki może zaskakiwać.

"Celebrowałam bardziej mój ostatni rozwód, niż ostatni ślub. Bo cieszyłam się, że jakiś okres w moim życiu się nareszcie kończy. Uważam, że nie ma o czym rozmawiać" - przyznała, na co prowadzący stwierdził, że mężowie projektantki musieli mieć fantazję, którą ona już rozpoznaje. Szelągowska odpowiedziała jednak, że rozstaniu zawsze winne są dwie osoby.

"W każdym związku są winne dwie osoby rozstaniu […]. Wybieramy sobie partnerów. Kiedyś taki filozof polski, Jakub Wojewódzki powiedział, że każdy związek ma termin ważności. Ja nie wiem, czy się z tym zgadzam, natomiast pierwszy raz w życiu poczułam jakiś czas temu taki moment, że ja lubię być w życiu sama". W odpowiedzi na to padło pytanie o nowego partnera:

"Masz teraz kogoś?" - spytał Wojewódzki, a Szelągowska potwierdziła jednym słowem, zamykając temat. Jednak kiedy rozmowa zeszła na tematy polityczne, prezenterka pokusiła się o porównanie swoich małżeństw do relacji Kuby Wojewódzkiego i Pawła Kukiza, który był gościem "Króla TVN".

"Z pełnym przekonaniem siedziałeś tutaj z Pawłem i powiedziałeś, że on ma twój głos. Nie krytykuję cię za to, bo w tamtym momencie tak myślałeś. I tak wyglądały moje małżeństwa" - podsumowała.