Zamknij

Dorota Szelągowska pochwaliła się uroczym domkiem na wsi. Jego wnętrze zachwyca

Patrycja Chudolińska
08.04.2020 15:46
Dorota Szelągowska
fot. Instagram/@dotindotin

Dorota Szelągowska pokazała, jak wygląda jej drugi dom na Warmii. Projektantka wnętrz wybrała się na wieś, aby w spokoju spędzić czas kwarantanny. Fani są zachwyceni pięknymi wnętrzami.

Dorota Szelągowska na co dzień mieszka w Warszawie. Projektantka wnętrz w ramach swoich programów telewizyjnych uczy Polaków, jak urządzać mieszkanie, by nie tylko lepiej nam służyło, ale także cieszyło oko. Ostatnio prezenterka, podobnie jak inne gwiazdy, musiała zamknąć się w domu w związku z epidemią koronawirusa. Gwiazda postanowiła na te kilka tygodni wyjechać ze stolicy do swojego drugiego domu na Warmii.

Dorota Szelągowska pokazała wnętrze swojego domu

Dorota Szelągowska jakiś czas temu kupiła i wyremontowała wiejski domek. W związku z epidemią koronawirusa w Polsce gwiazda wolała zaszyć się na wsi, z dala od ludzi i w otoczeniu pięknej natury. Przy okazji postanowiła pochwalić się efektami pracy nad nowym lokum.

- Dobra, czas na dzisiejsze dobre rzeczy - skosiłam trawę z pozostałości po płocie, na parapetach stoją już skrzynki z zasadzonymi stokrotkami, niezapominajkami i bratkami, było ciepło i przyjemnie, wszyscy jesteśmy zdrowi, spędziłam miły wieczór z przyjaciółmi via zoom, moi najukochańsi bezpiecznie śpią tuż obok. Dbajcie o siebie - napisała pod zdjęciem domku.

Gwiazda "Dorota Was urządzi" pokazała nie tylko widok z ogródka, ale także to, co znajduje się w środku. Na kilku zdjęciach mogliśmy podejrzeć m.in. salon oraz kuchnię. Dom Doroty Szelągowskiej jest w kolorze pudrowego róży. Szczególną uwagę zwraca klimatyczny ceglany kominek. Jak wam się podoba?

RadioZET.pl/PCh