Zamknij

Dorota Szelągowska podejrzewa u siebie koronawirusa: "Rozchorowałam się tak bardzo, jak nigdy"

Sylwia Wamej
23.04.2020 10:49
Dorota Szelągowska
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News

Dorota Szelągowska w rozmowie z magazynem "Viva!" zdradziła, że podejrzewała u siebie koronawirusa. "Na początku marca rozchorowałam się tak bardzo, jak jeszcze nigdy w życiu" - powiedziała gwiazda programów wnętrzarskich w rozmowie z magazynem "Viva!".

Dorota Szelągowska podejrzewała u siebie koronawirusa

Dorota Szelągowska w rozmowie z magazynem "Viva!" wyznała, że podejrzewała u siebie koronawirusa. Gwiazda programów wnętrzarskich zdradziła, że na początku marca bardzo się rozchorowała.

"Nie wiem tego na pewno. Ale na początku marca rozchorowałam się tak bardzo, jak jeszcze nigdy w życiu. Chciałabym wiedzieć, czy mój organizm jest już odporny, bo pewnie byłoby mi łatwiej to wszystko znieśćZ drugiej strony nawet jak przejdziesz koronawirusa, nie masz pewności, że nie zaatakuje drugi raz" - powiedziała gwiazda.

Dorota Szelągowska postanowiła razem z rodziną poddać się dobrowolnej kwarantannie.

"Jestem z tych panikujących. Dlatego, zanim wyjechałam z Warszawy do mojego domu na Warmii, wszyscy przeszliśmy dobrowolną dwutygodniową kwarantannę. Od dawna noszę maseczki i zabezpieczam się, jak to tylko możliwe, bo wolę być żywą panikarą niż nieżywym wyluzowanym człowiekiem" - zdradziła.

Dorota Szelągowska: Jakie programy prowadzi?

Dorota Szelągowska najbardziej znana jest widzom z programu wnętrzarskiego "Dorota was urządzi" w TVN Style. Od 2016 roku prowadzi również "Polowanie na kuchnie" w TVN Style oraz "Polowanie na mieszkanie". Od stycznia 2017 roku jest też gospodynią programu "Domowe rewolucje" na antrenie HGTV. Prywatnie Dorota Szelągowska jest mamą syna Antka i córki Wandy.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia związane z koronawirusem?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/Viva!/SW