Zamknij

Dorota Szelągowska pokazała syna. Antek ma 18 lat i gra w serialu. Fani zachwyceni

Maciej Friedrich
23.10.2019 14:14
Dorota Szelągowska pokazała syna. Antek ma 18 lat i gra w serialu. Fani zachwyceni
fot. Artur Zawadzki/REPORTER /EAST NEWS

Dorota Szelągowska pochwaliła się w sieci zdjęciami swojego syna. 18-letni już Antoni to owoc jej związku z pierwszym mężem. Internauci nie kryli zachwytu nad urodą Antka i wróżyli mu karierę w show-biznesie. Czy Antek jest podobny do mamy?

Dorota Szelągowska to popularna prezenterka telewizyjna, którą widzowie najmocniej kojarzą z programami "Dorota was urządzi", "Polowanie na mieszkanie" i "Domowe rewolucje". Tymczasem Dorota ma na swoim koncie wiele różnorodnych projektów. Współpracowała przy produkcji "Tańca z gwiazdami", była autorką felietonów, jest współwłaścicielką marki ManiaEvent, napisała nawet książkę razem ze swoją mamą, Katarzyną Grocholą.

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie syna. Antoni ma 18 lat

Dorota Szelągowska wychowuje syna Antoniego, owoc związku ze swoim pierwszym mężem. Z okazji 18. urodzin dumna mama pochwaliła się zdjęciem syna na Instagramie.

- Zdolny, kochany, inteligentny, mądry i zabawny-mój Syn. Właśnie minęło 18 lat, od kiedy mam zaszczyt być Jego matką - napisała Szelągowska.

 Aneta Kręglicka pokazała syna. Internauci: "Przystojniak"

Fani nie kryli zachwytu nad urodą Antoniego. Według wielu internautów chłopak ma duże szanse odnieść sukces w show-biznesie. Na swoim koncie ma już rolę w "Na Wspólnej".

- Jak te dzieci szybko rosną, jaki przystojniak.

- Wow, nie wiedziałam, że to pani syn. Pani taka młoda. To ten przystojniak, co gra w "Na Wspólnej".

- I ładny. Zapomniane dodać. Może mniej ważne, ale jednak - zachwycały się fanki.

Myślicie, że Antoni ma szanse na wielką karierę?

Zagłosuj

Myślisz, że Antek ma szansę na karierę?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF