Zamknij

Dorota Szelągowska pokazała tort urodzinowy córki. Marzenie każdej dziewczynki

Patrycja Chudolińska
08.01.2020 16:37
Dorota Szelągowska
fot. Instagram/dotindotin

Dorota Szelągowska świętowała ostatnio drugie urodziny córki. Mała Wanda otrzymała tort, który jest spełnieniem marzeń każdej dziewczynki.

Dorota Szelągowska na Instagramie

Dorota Szelągowska ma powody do radości. Jej córeczka Wanda właśnie skończyła dwa lata. Projektantka wnętrz zadbała o to, by ten dzień był wyjątkowy dla jej pociechy. Teraz pochwaliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie tortem i dekoracjami.

Dorota Szelągowska świętowała urodziny córki

Dorota Szelągowska podbiła serca widzów szczerością i pozytywnym nastawieniem do świata. Gwiazda zawodowo dba o to, by wnętrza mieszkań Polaków były piękniejsze i oddawały charakter ich właścicieli.

Na Instagramie Szelągowskiej nie brakuje zdjęć zza kulis programu "Dorota was urządzi" oraz "Domowe rewolucje". Tym razem jednak projektantka wnętrz zdecydowała się pokazać coś innego.

- @niebedetegojesc - jesteś mistrzem świata! Dziś drugie urodziny Wandy - napisała Dorota Szelągowska w mediach społecznościowych.

Na zdjęciu możemy zobaczyć tort, który z pewnością spodobał się małej Wandzi. Utrzymany w różowo-kremowej kolorystyce wypiek jest prawdziwym dziełem sztuki. Dodatkowo ozdabiają go postacie z ulubionego serialu dzieci - "Świnki Peppy". Poza tortem szczęśliwa mama zamówiła dla gości specjalne słodkie makaroniki, również z wizerunkiem Peppy.

- Wow, cudoooo!

- Mistrzostwo!

- Piękny. Zdrówka!

- Wszystkiego najlepszego. Moja córka też zaraz dwa latka skończy i jest fanką Peppy.

- U nas też Peppa na topie! Piekny tort.

- Zjadłabym! Sto lat dla Wandzi - komentują fani.

A wy co sądzicie?

RadioZET.pl/PCh