Zamknij

Dorota Szelągowska przeszła metamorfozę. "Wyglądasz jak mama"

03.08.2020 12:04
Dorota Szelągowska przeszła metamorfozę. "Wyglądasz jak mama"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Dorota Szelągowska cieszy się ogromną sympatią fanów. Gwiazda programu o remontach i renowacjach przeszła metamorfozę pod okiem znanego stylisty fryzur. Internauci są zachwyceni.

Dorota Szelągowska to prezenterka znana z różnych programów telewizyjnych, związanych z projektowaniem i remontowaniem wnętrz. Jest bardzo lubiana i ceniona przez fanów za swoją pozytywną energię. Szelągowska przyzwyczaiła fanów do krótkich, blond włosów. A teraz zdecydowała się na pewną zmianę. Udała się do stylisty fryzur, Macieja Wróblewskiego, znanego m.in. z programu "Afera fryzjera", którego prowadzącym był przez pewien czas.

Dorota Szelągowska w trzeciej ciąży? Fani spekulują

"I co teraz będzie ??? Wszystko w rękach Macieja Wróblewskiego - dałam Mu wolną rękę. #staytuned" - zapowiedziała tajemniczo prezenterka.

Dorota Szelągowska przeszła metamorfozę

A po pewnym czasie pochwaliła się swoim nowym wyglądem. Zmiana nie jest zbyt wyraźna, bo prezenterka najwyraźniej nie chce eksperymentować z kolorami. Inne jest jednak uczesanie - lekka, opadająca na czoło grzywka, a reszta włosów klasycznie ułożona i zaczesana za uszy.

Niektórzy zauważyli, że Szelągowska coraz bardziej przypomina swoją słynną mamę - Katarzynę Grocholę.

"Ależ jesteś tu niesamowicie podobna do mamy",

"Czysta Mama. Ale mega jesteś podobna do niej na tym zdjęciu".

Co ciekawe, komentujący zwrócili uwagę nie tylko na fryzurę Doroty, ale też i na wygląd towarzyszącego jej na zdjęciu fryzjera. Niektóre osoby, które oglądały go w programie "Afera fryzjera", zauważają, że stylista wygląda gorzej niż wcześniej.

"Boże, jak się zmienił... przytył... jak tusza zmienia twarz... Jezu" - zauważa z przerażeniem komentująca. Inni jednak tego nie zauważają i w stronę Wróblewskiego wysyłają pozytywne oceny:
"Dorotka co to za przystojniak??", "Jestem zauroczona aurą tego zdjęcia. Jest Pani piękna. Pan obok - niczym Bradley Cooper, tylko level wyżej" - piszą.

RadioZET.pl/AS