Zamknij

Dorota Szelągowska rozwiodła się po raz trzeci. "Uwielbiam ten stan" [FOTO]

30.07.2021 12:03
Dorota Szelągowska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Dorota Szelągowska po raz trzeci wzięła rozwód. Prezenterka i projektantka podzieliła się z fanami wpisem, z którego wynika, że rozstanie nie zasmuciło jej, ale dało powody do radości. Post skomentowała Martyna Wojciechowska.

Rozwody wśród celebrytów to temat niezwykle głośny, zwłaszcza że nigdy ich nie brakowało, a w ostatnim okresie jest ich dosyć dużo. Wiele emocji wzbudziło rozstanie Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego, obecnie fani zaszokowani są końcem związku Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Rozstania i rozwody to temat bardzo trudny i często nagłaśniany, tak było między innymi w przypadku rozwodu Piotra Żyły i Justyny Żyły, dzięki któremu ta wybiła się medialnie. Nie każdy jednak ocenia koniec relacji w kategoriach tragedii. Dla wielu osób poniekąd słusznie jest on zakończeniem niezbyt udanego etapu życia i początkiem zupełnie nowego.

Tak wydaje się być w przypadku Doroty Szelągowskiej, jednej z najpopularniejszych polskich projektantek wnętrz i prezenterek, doskonale znanej widzom z takich programów jak "Totalne remonty Szelągowskiej", "Domowe rewolucje" czy "Dorota inspiruje". Uśmiechnięta i pełna pomysłów Dorota zyskała ogromną sympatię fanów, którzy z ciekawością śledzą także jej życie osobiste.

Dorota Szelągowska po raz trzeci się rozwiodła. Gwiazdę TVN wspiera Martyna Wojciechowska

Dorota Szelągowska jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci, ma także za sobą trzy rozwody. Jak informuje portal Pudelek, w czwartek 29 lipca, po zaledwie jednej rozprawie, zakończyło się trzecie małżeństwo projektantki. Ta jednak przyzwyczaiła nas do pozytywnego podejścia do życia. Zdaje się nie przejmować rozstaniem, na swoim profilu na Instagramie opublikowała post, w którym wyznaje, że jest szczęśliwa.

- Warmia i ja. Czyste szczęście. Uwielbiam ten stan, kiedy czuję, że wszystko jest tak, jak być powinno. Gdy wiem, że wszyscy, których kocham, są dla mnie ważni i bliscy, są szczęśliwi. Jestem na tyle stara, że zdaję sobie sprawę z ulotności tych momentów. Dziś je celebruję - czytamy.

Pod wpisem Doroty pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Jeden z nich napisała Martyna Wojciechowska, która także niedawno rozstała się z mężem.

- Piękna! Trzymam kciuki, żeby ten stan trwał jak najdłużej! - wsparła koleżankę.

Jak widać, przyjaciółki z TVN potrafią wspierać się w każdej sytuacji.