Zamknij

Dorota Szelągowska rozwodzi się po raz trzeci. Co nie wyszło tym razem?

30.09.2020 10:53
Dorota Szelągowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Dorota Szelągowska rozwodzi się po raz trzeci. Jej małżeństwo z reżyserem programów TVN Style przetrwało trzy lata. Jak informuje "Super Express", rozwód jest już w toku.

Dorota Szelągowska cieszy się olbrzymią sympatią widzów. Pomysłowa projektantka tryska optymizmem, a jej wnętrzarskie metamorfozy zawsze spotykają się z uznaniem. Od 2014 roku prowadzi własny program "Dorota Was urządzi", który ma dużą oglądalność. Zawodowo Szelągowska z pewnością ma powody do zadowolenia.

Niestety, nieco inaczej przedstawia się jej życie uczuciowe. Prezenterka niezbyt chętnie odsłania prywatne sekrety, ale nie jest tajemnicą, że jej małżeńskie życie nie układało się zbyt dobrze. Córka Katarzyny Grocholi wiosną 2018 roku poinformowała, że po raz trzeci wyszła za mąż, choć pierwsze pogłoski o tym pojawiły się jeszcze w 2017 roku.

Dorota Szelągowska o ślubie z Adamem Sztabą: "Niepotrzebnie go wzięliśmy"

Dorota Szelągowska rozwodzi się po raz trzeci

Wybrankiem okazał się kolega z pracy. W jednej z wypowiedzi Szelągowska zdradziła, że ona i jej trzeci mąż świetnie się rozumieją i mają wiele wspólnych zainteresowań. "Wyszłam za mąż, mam świetnych teściów, którzy rywalizują o to, kto będzie siedział z małą. Mój mąż jest unikalnym dowodem an to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie. Cholera, to jest możliwe!" - ogłosiła.

Ślub odbył się w Urzędzie Stanu Cywilnego, a przyjęcie w... cukierni. Dorota przyznała wtedy, że miała już wielki ślub i szczęścia jej nie zagwarantował.

Okazuje się, że i to małżeństwo było pomyłką, bo Dorota Szelągowska znów się rozwodzi. Jak poinformował "Super Express", prezenterka wniosła właśnie pozew i czeka na wyznaczenie terminu rozprawy. Nie wiadomo, co poróżniło małżonków. Z pierwszym mężem, aktorem Pawłem Hartliebem, związek rozpadł się, bo małżeństwo zawarli w bardzo młodym wieku i wspólne życie ich przerosło. Z kolei z drugim mężem, Adamem Sztabą, pobrali się - jak sama stwierdziła - zupełnie niepotrzebnie. Trzeci ślub ostatecznie też zakończył się porażką.

RadioZET.pl/Super Express/AS