Zamknij

Dorota Szelągowska ruszyła z nowym programem. Nie wszystkim się jednak spodobał

06.10.2020 20:21
Dorota Szelągowska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Dorota Szelągowska widzom najbardziej znana jest z prowadzenia programów o tematyce wnętrzarskiej i remontowej. Gwiazda ruszyła z nowym programem "Totalne remonty Szelągowskiej".  Choć wrażenia fanów są pozytywne, padł jeden zarzut. O co chodzi?

Dorota Szelągowska od kilku lat prowadzi programy związane z tematyką wnętrz. Gwiazda ruszyła właśnie z nowym projektem - "Totalne remonty Szelągowskiej". Do programu uczestników zgłaszają ich przyjaciele, którzy pragną odwdzięczyć się za dobre uczynki dla nich.

Dorota Szelągowska na Instagramie opublikowała zdjęcie z planu programu i zadała fanom pytanie o wrażenia. Choć mnóstwo widzów oceniło pozytywnie nowy format Szelągowskiej, jedna z fanek skrytykowała program.

Zobacz też:  Dorota Szelągowska miała wypadek na planie programu. "Umierałam, nie mogłam chodzić" 

Dorota Szelągowska ruszyła z nowym programem. Nie wszystkim się jednak spodobał

Poszło dokładnie o zbyt dużą ilość reklam produktów, które zostały pokazane w programie.
"Do tej pory uwielbiałam pani programy.... wczoraj po 10 min programy wydawało mi się, że oglądam jakiś program typu telezakupy. Dramat, reklama goniła reklamę" - napisała oburzona fanka. Dorota Szelągowska wyjaśniła internautce, że to właśnie dzięki sponsorom ekipa ma szansę robić spektakularne remonty.

"Totalne remonty Szelągowskiej" to kolejny program gwiazdy utrzymany w tematyce domu, wnętrz i remontów. Wcześniej Szelągowska prowadziła takie formaty jak m.in. "Dorota Was urządzi", "Polowanie na kuchnie", "Domowe rewolucje" oraz "Polowanie na mieszkanie".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl