Zamknij

Dorota Szelągowska samodzielnie pofarbowała włosy. Teraz potrzebuje cięcia

Judyta Wanicka
27.04.2020 14:40
Dorota Szelągowska
fot. Instagram:@dotindotin

Dorota Szelągowska chwyciła za farbę i sama pofarbowała włosy w domu. Efekt zaprezentowała fanom na Instagramie. Jak teraz wygląda prowadząca "Domowych rewolucji"?

Dorota Szelągowska od kilku tygodni spędza czas z rodziną w domu na Warmii. W czasie pandemii rzecz jasna nie korzysta z usług fryzjerskich ani kosmetyczek. Gdy odrosty na włosach zrobiły się wyraźnie widoczne, zdecydowała się sama zafarbować włosy. Gospodyni programu "Dorota was urządzi" właśnie pokazała fanom efektami domowej koloryzacji. Czy wyszło tak, jak tego oczekiwała? 

Dorota Szelągowska zafarbowała włosy 

Gwiazda TVN Style od lat pozostaje wierna jasnemu blondowi i nawet siedzenie w domowej izolacji nie zachęciło jej do poeksperymentowania z innym kolorem. Prezenterka zamówiła tę sam odcień, którym farbuje włosy w swoim ulubionym salonie. 

Dziś przyszła przesyłka, więc odrosty pójdą precz. Oby bez reszty włosów... Całuję - napisała przed zabiegiem Szelągowska.

Przebieg metamorfozy zrelacjonowała na Instastory. Po wszystkim pochwaliła się elegancko pofarbowanymi włosami w odcieniu jasnego blondu.

Udało się. Gdyby cięcie było takie proste... - ubolewała, prezentując burzę platynowych pasm. 

Niestety na skrócenie fryzury gwiazda będzie musiała jeszcze trochę poczekać. Chyba że po wielu tygodniach, w desperacji, odważy się sama chwycić za nożyczki.

dorota szelagowska2
fot. Instastory:@dotindotin
Zagłosuj

Farbujesz włosy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw