Zamknij

Dorota Szelągowska skrytykowana za zdjęcie na Instagramie. Gwiazda odpowiedziała

14.10.2020 12:52
Dorota Szelągowska
fot. Viphoto/ East News

Dorota Szelągowska została skrytykowana przez fanów pod jednym z najnowszych zdjęć na Instagramie. Gwiazda opublikowała grupowe zdjęcie z ekipą i bohaterami programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Internauci doczepili się, że nikt nie ma maseczek oraz nie przestrzega dystansu. Szelągowska wytłumaczyła się fanom.

Dorota Szelągowska ostatnio poświęca sporo czasu nowemu programowi "Totalne remonty Szelągowskiej". Na Instagramie nie brakuje migawek z planu. Ostatnio dziennikarka opublikowała grupowe selfie, na którym znalazły się bohaterki odcinka - pielęgniarki z jednego ze szczecińskich szpitali. Widzowie przyczepili się, że cała ekipa nie ma maseczek oraz nikt nie zachowuje dystansu. Dorota Szelągowska odpowiedziała zatroskanym fanom.

"Bardzo Ciebie lubię. Ale nie za brak dystansu i brak maseczek. Mamy swoje matki i swoje babcie. Kochajmy je, troszczymy się"- napisała jedna z inernautek.

"W życiu prywatnym zachowuję dystans oraz noszę maseczkę, przed kamerą, w pracy nie - zgodnie z obowiązującym prawem. Zdjęcie zaś zostało zrobione w sierpniu - wtedy nie byliśmy w żółtej strefie" - podkreśliła Szelągowska.

Zobacz też: Dorota Szelągowska rozwodzi się po raz trzeci. Co nie wyszło tym razem? 

Dorota Szelągowska skrytykowana za zdjęcie, na którym nie ma maseczki. Gwiazda odpowiedziała

Niestety, jeden komentarz Doroty Szelągowskiej nie wystarczył. Jak się okazuje, fani programu zauważyli jeszcze coś innego. W programie pielęgniarki opowiadały o osobach, które nie wierzą w pandemię koronawirusa, natomiast nikt z ekipy podczas nagrywania programu nie miał maseczek oraz nie zachowywał dystansu.

"No właśnie Pani Dorota strzeliła sobie w kolano. W ujęciu programu w tv opowiadające pielęgniarki o ludziach śmieszkujących z maseczek i nie wierzących w wirusa w rozmowie z Panią Dorotą siedzą w kilkanaście osób przy stole bez ŻADNYCH MASECZEK I BEZ ŻADNEGO DYSTANSU. Ujęcie dalej i Pani Dorota przytula twarzą w twarz główną bohaterkę. To jest serio program kręcony w pandemii???!!!!! (...) Aż człowieka krew zalewa gdy służba zdrowia wypruwa sobie flaki, prosząc o dystans i maseczki, a tutaj przedstawicielki służby zdrowia w najlepsze z prowadzącą bez żadnej ochrony"  - napisał jeden z internautów.

Dorota Szelągowska po raz kolejny postanowiła się bronić. "Przetestowani ludzie w odkażonej przestrzeni. Wszyscy zdrowi - od sierpnia" - podkreśliła. Dziennikarka dodała też po raz kolejny, że wszystkie osoby biorące udział w programie były przetestowane, natomiast odcinek nagrywany w sierpniu, gdzie panowały nieco inne zasady i obostrzenia, niż obecnie.

RadioZet.pl