Zamknij

Dorota Szelągowska w bikini: "Nie wyszłam na tym zdjęciu korzystnie"

20.07.2020 09:47
Dorota Szelągowska w bikini: "Nie wyszłam na tym zdjęciu korzystnie"
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Dorota Szelągowska ma do siebie dystans. Gwiazda opublikowała na instagramowym profilu zdjęcie w bikini, na którym jak sama przyznała, nie wyszła korzystnie. Fani docenili szczerość gwiazdy.

Dorota Szelągowska w bikini. Gwiazda pokazała, że ma do siebie dystans

Dorota Szelągowska aktywnie uczestniczy w życiu instagramowym. Choć na jej profilu nie brakuje pozowanych zdjęć, gwiazda chętnie stawia na naturalność. Taka właśnie jest jej najnowsza fotografia z letniego wypoczynku z przyjaciółką. Gwiazda programów wnętrzarskich opublikowała radosne zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Sama przyznała, że nie wygląda na nim korzystnie, lecz prawdziwie.

"Może i nie wyszłam na tym zdjęciu korzystnie, ale całkiem prawdziwie" - napisała Dorota Szelągowska. Fani bardzo docenili szczerość Doroty Szelągowskiej, podkreślając, że taka fotografia to perełka wśród pozowanych zdjęć.

Fani zachwyceni naturalnym zdjęciem Doroty Szelągowskiej

"Takie zdjęcia są perełkami wśród obecnych, ustawianych często profesjonalnych zdjęć. Chociaż ja uwielbiam Cię na każdym zdjęciu", "naturalność to towar deficytowy w dzisiejszym świecie", "jest cudownie i prawdziwie. Przerobione zdjęcia wylewają się z insta non stop niestety". Komentarzy w podobnym tonie jest więcej, co oznacza, że internautom dużo bardziej podobają się spontaniczne, radosne zdjęcia niż tez pozowane.

Dorota Szelągowska widzom najbardziej znana jest jako prowadząca program wnętrzarski na TVN Style "Dorota Was urządzi". Od wiosny 2016 roku jest również gospodynią programów "Polowanie na kuchnie" w TVN Style i "Polowanie na mieszkanie" w TVN. Od stycznia 2017 prowadzi program Domowe rewolucje dla HGTV. Prywatnie Dorota Szelągowska jest córką Katarzyny Grocholi. Z pierwszego małżeństwa Szelągowska ma syna Antka. Dwa lata temu została mamą córeczki Wandy.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl