Zamknij

Dorota Szelągowska w trzeciej ciąży? Fani spekulują, gwiazda komentuje [FOTO]

Maciej Friedrich
13.05.2020 10:54
Dorota Szelągowska w trzeciej ciąży? Fani spekulują, gwiazda komentuje [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Dorota Szelągowska jest bardzo popularna w mediach społecznościowych. Jej najnowsze zdjęcia wywołały wśród fanów zamieszanie, pojawiły się opinie, że prezenterka i projektantka spodziewa się trzeciego dziecka. Gwiazda TVN zdradziła, czy jest w ciąży.

Dorota Szelągowska to jedna z najpopularniejszych prezenterek wśród osób, które interesują się remontami i projektowaniem wnętrz. Widzowie pokochali sympatyczną prowadzącą między innymi za takie programy, jak emitowane przez TVN Style "Dorota Was urządzi" i "Polowanie na kuchnię", czy "Polowanie na mieszkanie" TVN. Od 2017 roku prowadzi także "Domowe rewolucje" na antenie HGTV.

Kreatywnymi pomysłami, uśmiechem i poczuciem humoru Dorota zyskała sobie grono oddanych fanów, którzy uważnie śledzą działalność prezenterki między innymi w mediach społecznościowych. Profil Szelągowskiej na Instagramie obserwuje już ponad 740 tysięcy użytkowników. Jak wiadomo, fanom nie umknie żaden szczegół, a czasem zdarza im się zauważać rzeczy, które nie istnieją. Zdarza się jednak, że przypuszczenia wielbicieli okazują się prawdą. Tym razem pojawiły się głosy, że Dorota Szelągowska jest w trzeciej ciąży.

 Dorota Szelągowska podejrzewa u siebie koronawirusa: "Rozchorowałam się tak bardzo, jak nigdy"

Dorota Szelągowska w trzeciej ciąży? Gwiazda odpowiada na spekulacje fanów

Na profilu Doroty Szelągowskiej na Instagramie pojawiły się zdjęcia i informacja, że prezenterka szykuje się do powrotu do pracy. Fani nie kryli radości, jednak część z nich zwróciła uwagę, że gwiazda na fotografiach stara się zasłaniać brzuch. Ich zdaniem nie jest to przypadek, a Dorota w ten sposób ukrywa, że spodziewa się trzeciego dziecka. Jedna z internautek postanowiła zapytać wprost.

- Na każdym zdjęciu brzuszek zakryty. Czyżby ciąża?

Dorota odpowiedziała ze znanym sobie poczuciem humoru, rozwiewając wszelkie spekulacje.

- Nie, to po prostu tłuszcz, albo poza. Biorąc pod uwagę, że ledwo oddycham w obciskających rajstopach, raczej to drugie - czytamy.

Cóż, tym razem fani nie trafili.

 Dorota Szelągowska przyznała się do brzydkiego nałogu. Fani rozczarowani

Zagłosuj

Oglądasz programy Doroty Szelągowskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF