Zamknij

Dorota Wellman opowiedziała, jak wyobraża sobie swój pogrzeb

Redakcja
29.11.2018 15:18
Dorota Wellman opowiedziała, jak wyobraża sobie swój pogrzeb
fot. www.facebook.com/Dorota-Wellman

Dorota Wellman to dziennikarka, która nie boi się rozmawiać o trudnych tematach. W wywiadzie zdradziła, jak chciałaby, aby wyglądał jej własny pogrzeb. Trzeba przyznać, że jej wizja daleka jest od ogólnie przyjętej.

Dorota Wellman to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN. Ze stacją współpracuje od 2007 roku, kiedy to przeniosła się z TVP2. Widzowie najmocniej kojarzą ją z porannym programem "Dzień dobry TVN", ale Wellman pracowała przy o wiele większej ilości projektów. W TVN Style prowadziła talk-show "Ten jeden dzień", program literacki "Czytam, bo lubię", a także współprowadziła program "Miasto kobiet". Poza pracą w telewizji pisała również do magazynów "Gala" oraz "Magazynu Wprost dla kobiet". W 2006 roku została członkiem redakcji dwutygodnika "Viva". Ma za sobą również epizod aktorski. W filmie "Wałęsa. Człowiek z nadziei" wcieliła się w postać Henryki Krzywonos.

ZOBACZ: Dorota Wellman w rankingu najcenniejszych gwiazd

Wellman
fot. Instagram:@lukaszjemiol

Jaki pogrzeb chce mieć Dorota Wellman?

Barwna dziennikarka udzieliła magazynowi "Viva" wywiadu, w którym opowiedziała między innymi o swojej pracy zawodowej oraz najnowszej książce "Życie towarzyskie". Nie zabrakło jednak tematów prywatnych. Wellman wyznała między innymi, że bardzo ceni sobie spotkania towarzyskie i ma nadzieję, że na jej pogrzebie pojawi się wielu przyjaciół. Wie również, jakiej ceremonii oczekuje.

- Nikt nie ma płakać, nikt nie ma wygłaszać przemówień i nie mówić, jaka byłam piękna i mądra. Pieprzyć to! Ludzie mają się spotkać, wspomnieć o mnie i napić za to, żebym prostą drogą poszła tam, gdzie trzeba pójść. Uważam, że to naturalne przedłużenie mojego życia.

Gwiazda TVN przyznała również, że wiele osób jest wtajemniczonych w jej plany. Wśród nich znajduje się redakcyjny kolega Marcin Prokop, który ma być odpowiedzialny za rozkręcanie imprezy.

- Zarządziłam i napisałam wyraźnie, jak mój pogrzeb ma wyglądać. Na moim pogrzebie ma być impreza.

Jak widać, Dorota Wellman potrafi z jasnej strony spojrzeć na każdy niemal temat. My życzymy jej jak najdłuższego życia w dobrym zdrowiu.

ZOBACZ TAKŻE: Dorota Wellman opowiada o chorobie, z którą zmaga się od lat

RadioZET.pl/viva.pl/MF