Zamknij

Dorota Wellman opowiedziała o internetowym hejcie: "Słyszę o sobie "świnia", "Baleron", "wieloryb"

26.06.2020 11:21
Dorota Wellman opowiedziała o hejcie: "Słyszę o sobie "świnia", "Baleron", "wieloryb"
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East Nws

Dorota Wellman była gościem Agaty Młynarskiej w instagramowej rozmowie "Agata się kręci w stylach". Poruszony został w niej m.in. temat internetowego hejtu. Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" zdradziła, jak podchodzi do nienawistnych komentarzy.

Dorota Wellman opowiedziała o internetowym hejcie. Jak reaguje na negatywne komentarze?

Dorota Wellman znana jest z dużego dystansu do siebie i otaczającej rzeczywistości. Dziennikarka  "Dzień Dobry TVN" w rozmowie z  Agatą Młynarską zdradziła, że zdarza się jej czytać obraźliwe komentarze na swój temat. Jak podkreśliła, nauczyła się mieć dystans do internetowego hejtu.

"Słyszę o sobie "świnia", "baleron", "wieloryb". Nie będę się wieszać z tego powodu, bo to jest dla mnie mało istotne. Ja wiem, kim jestem. A to, że ktoś lubi pluć, to niech sobie pluje. Myślę, że nie należy się tym przejmować" - powiedziała Dorota Wellman w rozmowie z Agatą Młynarską.

W dalszej części rozmowy gwiazda "Dzień Dobry TVN" podkreśliła, że jej problemy z wagą związane są ze zdrowiem.

"Nie jem dużo i najbardziej lubię zielone (...). Moja waga to konsekwencja zaburzeń gospodarki hormonalnej, które będą ze mną do końca życia. No albo można było mieć dziecko, albo zaburzenia hormonalne, to ja już wybieram dziecko i nawet nie dyskutuję" - powiedziała Wellman.

Gwiazda zdradziła też, że wielokrotnie próbowała terapii odchudzających.

"Wielokrotnie bardzo się starałam to zrobić i nie jest to dieta pod tytułem: "Teraz nie będę żarła, tylko piła zielone soki z dużą ilością jarmużu". Ja się poddawałam wielokrotnie terapiom pod okiem lekarzy, dlatego udało mi się schudnąć przez wiele lat ponad 30 kilogramów, ale moja waga dalej już nie rusza" - wyznała szczerze Dorota Wellman.

Dorota Wellman o kobietach: "Wystarczy fajnie się ubierać, dobrze się czuć w swojej skórze"

Zdaniem Doroty Wellman każda kobieta powinna czuć się dobrze ze swoim ciałem i być modelką.

"Dla siebie oczywiście, nie na wybiegi. Wystarczy fajnie się ubierać, dobrze się czuć w swojej skórze, eksperymentować z modą, iść za tą modą, jeśli się ją lubi, znaleźć swój styl. Myślę, że trzeba kobiety namawiać do tego, aby przestały myśleć, co mówi o nich sąsiadka oparta na kołdrze, leżąca na oknie i komentująca wszystkich idących" - powiedziała gwiazda "Dzień Dobry TVN".

Prywatnie Dorota Wellman jest żoną fotografika Krzysztofa Wellmana i mamą 27-letniego syna Jakuba.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl