Zamknij

Dorota Wróblewska chwali styl Małgorzaty Trzaskowskiej. "Brawo za naturalność"

16.07.2020 09:39
Dorota Wróblewska chwali styl Małgorzaty Trzaskowskiej. "Brawo za naturalność"
fot. Damian Klamka/Jacek Domiński/ East News

Dorota Wróblewska odniosła się do stylizacji Małgorzaty Trzaskowskiej z wieczoru wyborczego. Słowa specjalistki do spraw wizerunku są odpowiedzią na krytykę Ilony Łepkowskiej, której nie spodobał się wygląd Trzaskowskiej na ogłoszeniu wyników głosowania w wyborach prezydenckich.

Dorota Wróblewska komplementuje stylizację Małgorzaty Trzaskowskiej

Dorota Wróblewska postanowiła zabrać głos w sprawie stylizacji Małgorzaty Trzaskowskiej z wieczoru wyborczego. Słowa specjalistki do spraw wizerunku są odpowiedzią na krytykę Ilony Łepkowskiej. Przypomnijmy, że scenarzystka stwierdziła, że Małgorzata Trzaskowska zaprezentowała się na wieczorze wyborczym  w nieuczesanych włosach. Żonie Rafała Trzaskowskiego dostało się też za stylizację. Z kolei wygląd Agaty Dudy scenarzystka oceniła jako bardzo elegancki.

"Małgorzata Trzaskowska, która oczywiście jeżdżąc w kampanii, mogła jeździć w balerinkach i t-shirtach, tak samo ubrała się na wieczór wyborczy" - stwierdziła Ilona Łepkowska w rozmowie z WP.pl Z kolei Dorota Wróblewska ma całkiem inne zdanie na temat wizerunku Małgorzaty Trzaskowskiej. Producentka mody i specjalistka do spraw wizerunku skomplementowała wygląd Trzaskowskiej i delikatnie wbiła szpilę Łepkowskiej.

"No to może się wypowiem jako "pani od mody". Od lat zajmuje się budowaniem wizerunku, czyli strategią "marki''. Marką jest nie tylko firma, ale i człowiek. Każdy z nas jest marką. Nie ma nic gorszego niż bycie kimś, kim nie jesteśmy. Małgorzata Trzaskowska i jej fryzura. To prawda, nie widzimy przebrania i weselnej fryzurki. Na szczęście. Lekka, naturalna, swobodna fryzura. Stylizacja bez zadęcia i wielkich starań. Widać jest zmęczenie, napięcie i stres, który w tym przypadku jest naturalnym stanem. Osobiście wolę więcej naturalności niż fryzurę na pokaz z unoszącym się w powietrzu lakierem do włosów" - napisała Dorota Wróblewska w mediach społecznościowych.

Dorota Wróblewska docenia skromność i naturalność Małgorzaty Trzaskowskiej

Wróblewska stwierdziła też, że skromność w stylizacji Małgorzaty Trzaskowskiej jest prawdziwa. Doceniła też jej naturalność.

"Wolę skromność, która jest atrakcyjna tylko wtedy, gdy jest prawdziwa, bez ustawki i sztabu pomocników w kreowaniu wizerunku. Małgorzata Trzaskowska nie gra w serialu. W tym przypadku nie gra roli modnisi, która ma przypodobać się światu. Jest jak jest. Brawo za naturalność!" - napisała Dorota Wróblewska na Facebooku.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl