Zamknij

Dramat gwiazdora "Barw szczęścia". Stracił dziadka na swoich oczach

18.09.2020 11:19
Konrad Skolimowski
fot. Instagram:@konrad_skolimowski

Konrad Skolimowski podzielił się zasmucającą informacją. Aktor "Barw szczęścia" próbował reanimować swojego dziadka, ale mężczyzny nie udało się uratować. - Zmarł na moich rękach - wyznał serialowy Patryk. 

Konrad Skolimowski jest aktorem i artystą disco polo. Popularność przyniosły mu liczne role serialowe oraz epizody w kinowych produkcjach. Szczególnie znany jest z telenoweli "Barwy szczęścia", gdzie wcielał się w chłopaka Agaty, Patryka. W 2019 roku pojawił się także w "Dziewczynach ze Lwowa". Mogliśmy oglądać go także w "Klanie" i "Koronie królów". W styczniu 24-letni aktor po raz pierwszy został ojcem. Jego ukochana urodziła mu syna, Jasia.

Poza aktorstwem gwiazdor "Barw szczęścia" zajmuje się tworzeniem muzyki disco polo. Pasją do skocznych rytmów zaraził go dziadek. Pan Jan był niezwykle ważną osobą w życiu 24-letniego Konrada Skolimowskiego. To właśnie na jego cześć aktor nadał synowi imię Janek. Niestety malec nie zdąży już lepiej poznać swojego pradziadka. Konrad Skolimowski przekazał zasmucającą informację o śmierci seniora. 

Anita Sokołowska z "Przyjaciółek" przeżywa dramat. Prosi fanów o pomoc

Konrad Skolimowski z "Barw szczęścia" stracił dziadka

Konrad Skolimowski podzielił się wzruszającym wyznaniem w mediach społecznościowych. Aktor stracił dziadka w dramatycznych okolicznościach. Gdy starszy mężczyzna zasłabł, gwiazdor "Barw szczęścia"  próbował go reanimować, niestety bezskutecznie. Senior zmarł na jego ramionach. 

Zmarł Dziadek Janek, na moich rękach. 30 min go reanimowałem. Najlepszy dziadek świata, to dzięki niemu wszedłem do świata muzyki disco polo. Dziadek był muzykiem i grał na saksofonie. Mnóstwo wspólnych, wspaniałych chwil. Był dla mnie bardzo bliski, bardzo go kocham, cieszę się, że poznał swojego prawnuczka i uwielbiał się z nim bawić. Mojego syna też nazwałem Jan na jego cześć. Wczoraj zmarła cząstka mnie... - wyznał Konrad Skolimowski. 

 

Posłuchaj podcastu