Zamknij

Dramat Lady Gagi: ktoś ukradł jej psy i postrzelił ich opiekuna [FOTO]

25.02.2021 18:22
Lady Gaga
fot. AP/Associated Press/East News

Lady Gaga przeżywa trudne chwile. Nieznani sprawcy uprowadzili dwa jej ukochane psy, a przy tym czterokrotnie postrzelili wyprowadzającego je opiekuna. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Gwiazda ogłosiła poszukiwania pupili i za ich znalezienie oferuje pół miliona dolarów.

Lady Gaga jest zdruzgotana wieścią o tym, co stało się w nieopodal jej domu w Los Angeles pod jej nieobecność. Piosenkarka, która przebywa obecnie we Włoszech w związku z pracą nad nowym filmem, dowiedziała się, że jej zaufany współpracownik, opiekun jej psów, został czterokrotnie postrzelony w klatkę piersiową, a psy artystki, które miał wtedy pod opieką, zostały uprowadzone.

Postrzelony Ryan Fisher został znaleziony przez przechodniów, którzy błyskawicznie wezwali pogotowie. Mężczyzna był przytomny i poinformował o tym, co się stało. Na szczęście z oficjalnych ustaleń wynika, że mężczyzna - mimo ciężkiego stanu - dojdzie do siebie.

Zobacz także: Lady Gaga szokuje nową fryzurą. Diametralnie zmieniła kolor włosów? [FOTO] 

Pracownik Lady Gagi postrzelony, psy uprowadzone

Wieści bardzo szybko dotarły do Lady Gagi, która nie szczędzi środków, by odnaleźć ukochane buldogi francuskie. Artystka wielokrotnie dała się poznać jako miłośniczka zwierząt. Gwiazda od lat jest weganką, a jej psy - Koji i Gustavo - zajmuja w jej życiu bardzo ważne miejsce. Za odnalezienie zwierzaków zaproponowała niebagatelną sumę: pół miliona dolarów.

W oficjalnym komunikacie poinformowano, że sprawców nie udało się dotąd ustalić. Nie wiadomo czy mieli oni świadomość, że zaatakowali pracownika Lady Gagi i że to ona jest właścicielką porwanych psów. Działania są w toku.

RadioZET.pl/AS