Słuchaj
Tomek Michniewicz
Joanna Zientarska, Michał Adamiuk
Szymon Majewski
Krzysztof Sendecki, Marcin Powideł
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Druga ciąża Anny Lewandowskiej to wpadka? Śmiałe wyznanie trenerki

03.12.2019 17:03

Anna Lewandowska nie planowała tak prędko zajść w drugą ciążę. Żona Roberta Lewandowskiego wyznała, że ze względu na obowiązki zawodowe, chciała poczekać z kolejnym dzieckiem. Los jednak spłatał jej figla. To na pewno nie był Plan by Ann - wyznała trenerka.

Anna Lewandowska fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska jest obecnie w czwartym miesiącu ciąży. Robert Lewandowski przekazał dobra nowinę w widowiskowy sposób, robiąc wymowną cieszynkę podczas meczu Bayernu Monachium z Olimpiakosem Pireus, a następnie opublikował zdjęcie z ciężarną Anną na Instagramie. Para ukrywa się z ciążą, jak to było trzy lata temu. Trenerka stara się nawet wykorzystać swój stan, by przekuć w sukces swój nowy projekt Baby by Ann. Nie ukrywa jednak, że druga ciąża była dziełem przypadku.

Anna Lewandowska nie planowała drugiej ciąży

Anna i Robert Lewandowscy niejednokrotnie podkreślali, że zamierzają sprawić Klarze rodzeństwo i to liczniejsze niż jedną siostrzyczka czy braciszek. Nie przypuszczali jednak, że nastąpi to tak szybko. Anna wyznała w wywiadzie, że nie planowała teraz zachodzić w ciążę ze względu na natłok nowych projektów. Ale los przyspieszył sprawę.

Druga ciąża była dla nas radosną niespodzianką - wyznała w rozmowie z serwisem Sportowe Fakty. Chcieliśmy jej bardzo, ale odrobinę później. Gdy mówiłam o tym Robertowi, byłam zszokowana, bo przede mną były wrześniowe aktywności. To na pewno nie był Plan by Ann! - wyznała w rozmowie z serwisem Sportowe Fakty.

Z planowaniem życia to może pięknie wygląda na obrazku, ale w rzeczywistości często bywa zupełnie inaczej. Z pierwszą ciążą musieliśmy zaczekać, bo przechodziłam leczenie. Leki były na tyle silne, że zagrażałyby ciąży. To był dla nas ciężki moment, bardzo przykry, bo naprawdę chcieliśmy dziecka, a w tym samym czasie w sieci sugerowano, że Lewandowska na pewno jest w ciąży, bo wypięła brzuch - wspomina Anna Lewandowska. Jeśli nie znasz dokładnie historii konkretnej osoby, nie wypowiadaj się, nie oceniaj. To podstawowa zasada - dodała.

RadioZET.pl/pl

Oceń