Zamknij

Dustin Hoffman został oskarżony o molestowanie seksualne!

Redakcja
02.11.2017 08:35
Dustin Hoffman został oskarżony o molestowanie seksualne!
fot. Eastnews

Dustin Hoffman został oskarżony o molestowanie seksualne. Chodzi o sytuację sprzed 32 lat.

Pisarka Anna Graham Hunter oskarżyła Dustina Hoffmana o molestowanie seksualne. Jej zdaniem miało do tego dojść w 1985 roku, gdy pracowała przy produkcji filmu „Śmierć komiwojażera". Miała wówczas 17 lat.

„Poprosił mnie o masaż stóp pierwszego dnia mojej pracy na planie i zgodziłam się na to. Otwarcie ze mną flirtował, łapał za pupę, mówił wprost o seksie. Gdy pewnego dnia weszłam do jego garderoby, by zebrać zamówienie na śniadanie, powiedział, że chce jajko na twardo i... łechtaczkę na miękko. Zaśmiał się, gdy zobaczył, że nie wiem, co powiedzieć. Uciekłam do łazienki i wybuchnęłam płaczem" – napisała kobieta w liście opublikowanym przez „Hollywood Reporter Hunter".

Dustin Hoffman po tych oskarżeniach zdecydował się wydać oficjalne oświadczenie.

„Mam wielki szacunek do kobiety i czuję się strasznie z tym, że coś, co zrobiłem, mogło sprawić, że kobieta znalazła się w niekomfortowej sytuacji. Przepraszam. Nie jestem taki" – napisał aktor.

„Guardian" przypomina jednak, że Hoffman od lat nie ma najlepszej reputacji. Ponoć na planie filmu „Sprawa Kramerów" uderzył Meryl Streep, bo nie podobało mu się, jak odegrała jedną ze scen.

Anna Graham Hunter twierdzi, że dopiero w wieku 49 lat zrozumiała, do czego posunął się Dustin Hoffman, ponieważ czyta relacje innych kobiet, które doświadczyły podobnych zachowań ze strony innych aktorów w Hollywood. "On był drapieżnikiem, ja byłam dzieckiem, a to było molestowanie seksualne" – zaznacza.

RadioZET.pl/SI