Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dwayne Johnson "The Rock" doczekał się trzeciej córki

24.04.2018 13:09

Hollywoodzki aktor Dwayne Johnson, znany jako The Rock, powitał na świecie swoje kolejne dziecko. To trzecia córka aktora i druga z małżeństwa z Lauren Hashian. Gwiazdor pochwalił się zdjęciem z maleństwem.

Dwayne Johnson fot. Instagram

Dwayne The Rock Johnson to kinowy twardziel, ale przyjście na świat jego kolejnego dziecka bardzo go rozczuliło. Aktor pochwalił się na Instagramie, że doczekał się trzeciej córki. Pokazał zdjęcie, na którym tuli swoją niedawno narodzoną córeczkę.

W bardzo obszernym wpisie wyraził radość z powitania maleństwa - Tiany Gii Johnson.

"Skóra do skóry (...). Czuję się się szczęśliwy i dumny, że na świat przyszła kolejna silna dziewczyna. Tiana Gia Johnson przybyła na ten świat siłami natury, a mama Lauren Hashian, rodziła jak prawdziwa gwiazda rocka" - napisał Dwayne. "Przez całe życie wychowywałem się i otaczałem silnymi, kochającymi kobietami, ale po porodzie Tii trudno jest mi wyrazić nowy poziom miłości, szacunku i podziwu, jaki mam dla Lauren i wszystkich mam i kobiet".

To trzecie już dziecko Dwayne'a Johnsona. Aktor ma córkę -16-letnią Simone - z poprzedniego małżeństwa z Dany Garcią i 2-letnią Jasmine z obecną małżonką.

Gratulujemy i życzymy pomyślności!

RadioZET.pl/SA

Oceń