Zamknij

Dzieci Anny Przybylskiej: jak dziś wyglądają synowie aktorki Szymon i Janek? [FOTO]

Judyta Wanicka
13.05.2020 15:32
Dzieci Anny Przybylskiej
fot. VIPHOTO/East News

Szymon i Janek to dwaj synowie Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Chłopcy mają dziś kolejno 14 i 9 lat. Jak dzisiaj wyglądają? Aktualne zdjęcie dzieci Anny Przybylskiej pojawiło się na profilu Martyny Gliwińskiej, partnerki Jarosława Bieniuka, która niedawno urodziła mu syna. 

Szymon i Janek to dwaj synowie aktorki Anny Przybylskiej i byłego piłkarza Jarosława Bieniuka. Chłopcy zdążyli już wyrosnąć na uroczych nastolatków. Szymon w styczniu skończył 14 lat, a Jaś w marcu obchodził 9. urodziny. Starszy syn Anny Przybylskiej ma już własny profil na Instagramie, gdzie zamieszcza aktualne zdjęcia. Trzeba przyznać, że chłopak wyrasta na prawdziwego przystojniaka i, jak słusznie zauważają internauci, jest coraz bardziej podobny do słynnej mamy. 

Do tej pory z trojga dzieci Anny Przybylskiej największą popularność zdobyła 18-letnia Oliwia Bieniuk. Dziewczyna wzbudza spore zainteresowanie w social mediach, gdzie aspiruje do roli modowej influencerki. Niedawno Oliwia wyznała, że w przyszłości zamierza zostać aktorką. Wiele osób obserwujących nastolatkę podkreśla, że z wiekiem staje się coraz bardziej podobna do swojej pięknej matki. Trudno się z tym nie zgodzić, choć patrząc na jej młodsze rodzeństwo to raczej Szymon i Janek są małymi kopiami Anny Przybylskiej. 

Oliwia Bieniuk szokuje na TikToku. Pokazała się w kontrowersyjnym makijażu

Dzieci Anny Przybylskiej: jak wyglądają Szymon i Jaś Bieniukowie? 

Jakiś czas temu do świata social mediów wkroczył 14-letni Szymon Bieniuk. Chłopak widocznie pozazdrościł siostrze popularności, bo również założył profil na Instagramie. Na zamieszczonych przez niego zdjęciach widać, że starszy syn Anny Przybylskiej to wykapana mama. Chłopak ma te same rysy i uśmiech.

Jeszcze bardziej podobny do Anny Przybylskiej jest młodszy Jaś Bieniuk. 9-latek wprawdzie nie ma jeszcze konta na Instagramie, ale można go zobaczyć na najnowszym zdjęciu Martyny Gliwińskiej. Janek, razem z rodzeństwem, wpadł w odwiedziny do swojego nowo narodzonego braciszka Kazika. Chłopca da się rozpoznać nawet w maseczce, bo oczy ma identyczne jak mama. 

RadioZET.pl/jw

Zagłosuj

Które dziecko jest najbardziej podobne do Anny Przybylskiej?

Liczba głosów: