Zamknij

Dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka w reklamie razem z tatą

Redakcja
27.03.2018 11:24
Jarosław Bieniuk z dziećmi
fot. Instagram

Do niedawna Jarosław Bieniuk zdawał się trzymać swoje dzieci z daleka do mediów i show-biznesu. Okazuje się, że zmienił zdanie, bo już wkrótce całą trójkę razem z tatą zobaczymy w reklamie. Co będą promować dzieci Anny Przybylskiej?

Jarosław Bieniuk oraz trójka jego dzieci — Oliwia, Jaś i Szymon — wkrótce wystąpią w reklamie! Jeszcze niedawno, kiedy najstarsza z jego pociech, córka Oliwia, wzięła udział w sesji zdjęciowej dla marki Reserved, nie był zadowolony i utrzymywał, że nie chce, by jego dzieci interesowały się show-biznesem. Stwierdził, że na to przyjdzie jeszcze czas, ale teraz jest pora na naukę. Jak widać, zmienił zdanie.

Jak informuje magazyn „Party”, były piłkarz zdecydował się wziąć udział w rodzinnej reklamie ze względów finansowych.

„Choć w opiece nad trójką dzieci — Oliwią, Szymonem i Jasiem, może liczyć na duże wsparcie ze strony rodziców i teściowej, ich wychowanie, jak i utrzymanie spoczywa na nim i stąd zapewne decyzja o wystąpieniu w reklamie” — czytamy.

Jarosław Bieniuk z dziećmi w reklamie sieci komórkowej

Co dokładnie reklamować będzie rodzina Bieniuków? Z „rodzinnymi” reklamami kojarzą się od razu spoty i billboardy jednej z telefonii komórkowych. I rzeczywiście, także Jarosław Bieniuk wraz z dziećmi będzie promował operatora komórkowego. Nie wiadomo jeszcze, kiedy kampania zostanie zrealizowana i kiedy zobaczymy jej rezultaty.

RadioZET.pl/Party/SA