Zamknij

Dzieci Kurnikovej i Iglesiasa urodziła surogatka? Piosenkarz rozprawia się z plotkami

Redakcja
25.10.2018 15:31
Enrique Iglesias
fot. Instagram

Enrique Iglesias i Anna Kurnikova są parą już wiele lat, jednak nigdy przesadnie nie informowali o życiu prywatnym. Stąd wzięło sie wiele plotek - w tym niedawna o surogatce. Zarzucono parze, że ich związek to tylko PR-owy chwyt, a dzieci rodziła surogatka.

Piosenkarz w jednym z ostatnich wywiadów postanowił stanowczo zareagować na szerzące się plotki. Zrobił to jednak w taki sposób, który rzeczywiście zatkał wszystkim usta. Wystarczyło tylko jedno zdanie.

Enrique Iglesias ucina plotki

Pogłoski o tym, że związek piosenkarza i tenisistki jest fikcją, pojawiają się od samego początku. Wszystko przez sugestie, że Enrique jest gejem, ale nie chce się do tego przyznać. Stąd pojawienie się w jego życiu Kurnikovej miało uciąć te spekulacje.

Niedawno Enrique był gościem w programie telewizyjnym Lorraine Kelly. Nie zabrakło pytań o ostatnie plotki i o to, jak zmieniło się życie erotyczne pary od kiedy na świecie pojawiły się dzieci. Piosenkarz bez wahania stwierdził:

"Seks jest lepszy, niż kiedykolwiek wcześniej. Robimy to na śniadanie". Potem dodał, że w ich sypialni jest jeszcze bardziej gorąco, niż wcześniej.

Czy rzeczywiście taka deklaracja sprawi, że komentarze wreszcie ucichną? A może jeszcze bardziej podkręci plotki...

Przypominamy, że Enrique Iglesias już za nieco ponad 7 miesięcy zagra koncert w Polsce. Bilety na to wydarzenie już są w sprzedaży.

Enrique Iglesias w Polsce: Bilety i szczegóły koncertu

RadioZET.pl/SA