Zamknij

Dzieci Wiśniewskiego nie cieszą się na kolejnego potomka ojca? Mandaryna szczerze o ich reakcji

13.01.2021 12:03
Michał Wiśniewski
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS

Michał Wiśniewski wkrótce po raz piąty zostanie ojcem. Lider Ich Troje i jego nowa żona spodziewają się syna. Jak na wieść o kolejnym dziecku gwiazdora zareagowały jego dzieci? 

Michał Wiśniewski już niedługo zostanie ojcem. Lider Ich Troje i jego kolejna żona, Pola Wiśniewska, spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Dla gwiazdora będzie to piąty potomek i dla jego małżonki również, ponieważ Pola ma już czworo własnych dzieci. Wiśniewski zdradził, że na świat przyjdzie syn. Chłopczyk otrzymał oryginalne imię inspirowane przebojem z lat 80. "Rock me Amadeus" austriackiego wokalisty Falco.

Piosenkarz Ich Troje ma za sobą cztery małżeństwa, w tym trzy z wokalistkami grupy. Najsłynniejszą żoną artysty jest Marta "Mandaryna" Mandrykiewicz. Ich ślub odbył się w lodowej kaplicy w Kirunie na biegunie północnym. Małżeństwo przetrwało cztery lata, a jego owocami są Xavier i Fabienne. Nastolatkowie powoli wkraczają w dorosłość i sądząc po zainteresowaniach, również zamierzają związać przyszłość z branżą rozrywkową. 

Michał Wiśniewski pokazał prywatne zabawy Fabienne z chłopakiem. "Oby dziecka nie było!" [WIDEO]

Michał Wiśniewski będzie miał piąte dziecko. Jak zareagowali Xavier i Fabienne? 

Patchworkowa rodzina 48-letniego Michała Wiśniewskiego wkrótce powiększy się o dziewiątą pociechę. Mimo że wokalista ma spore doświadczenie w temacie ojcostwa, narodziny syna traktuje jak "wyzwanie i nowy początek".

Dla starszych dzieci również jest to nowa sytuacja. Okazuje się, że Xavier i Fabienne przyjęli wieść o bracie z lekkim zaskoczeniem. Zamiast wybuchnąć radością, zdziwili się, że ich ojciec zdecydował się na jeszcze jedno dziecko. 

Trochę byli zdziwieni, no ale fajnie, wesoło na pewno. Będziemy jechać na wakacje, to wszyscy staną w dwuszeregu, odliczą, jak drużyna piłkarska - zdradziła Mandaryna w rozmowie z JastrząbPost.

Na szczęście w klanie Wiśniewskich nie ma urazy czy zazdrości. Mandaryna przyznaje, że udało jej się wypracować przyjacielskie relacje z Michałem i jego żonami. 

My się w sumie lubimy, naprawdę. Myślę, że doszliśmy do takiego momentu w naszym życiu i relacjach, że jeden za wszystkich, wszyscy za jednego - podkreśliła. 

Michał Wiśniewski unikał płacenia alimentów? Szczere wyznanie Mandaryny