Zamknij

Dzieci księcia Harry'go i Meghan Markle. Powstała specjalna wizualizacja [FOTO]

Redakcja
31.05.2018 20:48
Ślub księcia Harry'go i Meghan Markle
fot. PAP/EPA

2 czerwca miną dwa tygodnie od ślubu księcia Harry'go i Meghan Markle. Brytyjskie portale prześcigają się w dostarczaniu plotek na temat przyszłości księżnej i księcia Sussexu. Jeden z nich przygotował specjalną wizualizację dzieci Harry'ego i Meghan. 

Amerykański ekspert Joe Mullins przeanalizował najnowsze zdjęcia Harry'ego i Meghan, by przewidzieć, jak może wyglądać syn i córka królewskiej pary. W swoim pierwszym wywiadzie od ogłoszenia swoich zaręczyn Harry i Meghan mówili, że planują założyć rodzinę "w niedalekiej przyszłości". 

Mullins tworząc specjalne wizualizacje brał pod uwagę wiele cech Harry'ego i Meghan, m.in. kolor oczu, zarys twarzy czy kolor włosów. Oto efekty: 

youtune
fot. YouTube screen

Ślub księcia Harry'go i Meghan Markle

Szósty w linii sukcesji do brytyjskiego tronu książę Harry ożenił się w sobotę 19 maja br. w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze z amerykańską aktorką Meghan Markle. W uroczystości wzięło udział około 600 osób, w tym 30 członków rodziny królewskiej z królową Elżbietą II i jej 96-letnim mężem księciem Filipem na czele, a obserwowały ją dziesiątki tysięcy osób na ulicach Windsoru i miliony przed telewizorami.

Zobacz także

Zgodnie z zapowiedziami godzinna ceremonia była wyjątkowo nowoczesna, wyróżniając się na tle tradycyjnych uroczystości królewskich, otwarcie celebrując zmieniającą się tożsamość Wielkiej Brytanii oraz różnorodność kulturową i rasową brytyjskiego społeczeństwa.

RadioZET.pl/Express/PAP/DG