Zamknij

Dzień Dobry TVN: Adam Feder, autor głośnego reportażu o Jungkooku, został zwolniony

Sylwia Wamej
29.01.2020 21:01
Jungkook
fot. Instagram.com/btsjungkook

W "Dzień Dobry TVN" wciąż gorąco. Nie milkną echa po głośnym reportażu o koreańskim piosenkarzu Jungkooku, który został określony przez widzów jako rasistowski. Jak dowiedział się portal Plejada.pl - autor tego materiału został zwolniony.

Dzień Dobry TVN: Adam Feder, autor głośnego reportażu o Jungkooku zwolniony

W  "Dzień Dobry TVN" afery z udziałem koreańskiego wokalisty zespołu BTS - J ungkooku ciąg dalszy. Niedawno pisaliśmy, że kontrowersyjny reportaż programu śniadaniowego został szeroko skomentowany przez zagraniczne media. O sprawie napisał m.in. portal KoreaBoo.com, jedna z największych stron poświęcona muzyce K-pop. Stacja TVN przeprosiła za materiał, jednak jak się okazuje, konsekwencje poniósł autor reportażu -  Adam Feder.  Jak donosi serwis Plejada.pl ,został on zwolniony z "Dzień Dobry TVN".

Dzień Dobry TVN:  Materiał o Jungkooku oburzył internautów

Przypomnijmy, że niedawno w programie śniadaniowym wyemitowany został materiał o plebiscycie najprzystojniejszego mężczyzny na świecie. Na pierwszym miejscu znalazł się Jungkook - koreański muzyk i członek grupy K-Popu BTS. Prowadzący, przedstawiając sylwetkę artysty, tak wyrazili się o 22-letnim artyście.

"Najprzystojniejszym mężczyzną świata jest Jungkook - więc właśnie, nic nam to nazwisko nie mówi. Twarz, powiedziałabym... niespecjalnie bardzo męska, prawda? (...) Włosy zakładam, że farbowane - mówili prowadzący.  Oliwy do ognia, dolała uliczna sonda, w której zapytano przechodniów, co myślą na temat urody Koreańczyka. Jak się okazuje, nie było to zdjęcie Jungkooka, tylko innego członka grupy BTS -  BTS - Junga Ho-seoka.
"Facet musi być facet, a kobieta - kobieta! A tutaj nie wiadomo, jak to jest (...) Zniewieściały, nie wiem, małolat" - komentowali przechodnie.

Internautów wydźwięk materiału "Dzień Dobry TVN" mocno oburzył, dlatego postanowili nagłośnić sprawę na Twitterze. Na razie TVN oficjalnie nie potwierdził swojego stanowiska w sprawie zwolnienia Adama Federa.

Zagłosuj

Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Plejada.pl/SW