Zamknij

Dzień Dobry TVN: Agnieszka Jastrzębska odchodzi z programu. Wiadomo, kto ją zastąpi

Judyta Wanicka
10.03.2020 15:43
Agnieszka Jastrzębska
fot. Bartosz Krupa/East News

Agnieszka Jastrzębska żegna się z "Dzień Dobry TVN". Od środy wydarzenia showbiznesowe komentować będzie nowa dziennikarka śniadaniówki, Sandra Hajduk. 

Dzień Dobry TVN: Sandra Hajduk zastąpiła Agnieszką Jastrzębską

"Dzień Dobry TVN" przechodzi od wiosny gruntowne zmiany. W programie pojawiła się nowa para prowadzących - Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski. Nieoczekiwanie po 10 latach pracy z programem pożegnała się Agnieszka Jastrzębska, która komentowała w śniadaniówce wydarzenia ze świata show-biznesu. Dziennikarka postanowiła obecnie skupić się na innych projektach zawodowych.

Na stronie "Dzień Dobry TVN" poinformowano, że miejsce Agnieszki Jastrzębskiej zajmie Sandra Hajduk. Dziennikarka dołączyła do zespołu śniadaniówki i zadebiutuje na antenie w środę, 11 marca. 

Bycie małą cząstką programu współtworzonego przez ikony polskiego dziennikarstwa telewizyjnego to dla mnie wielka przyjemność i wyróżnienie – powiedziała nowa gwiazda "Dzień Dobry TVN".

Sandra Hajduk - kim jest nowa gwiazda "Dzień Dobry TVN"?

Sandra Hajduk do tej pory związana była z mediami internetowymi. Od stycznia pełni funkcję redaktor naczelnej portalu Gala.pl. Wcześniej pracowała w Wirtualnej Polsce, gdzie przeprowadzała wywiady dla takich serwisów jak: Pudelek, WP Gwiazdy czy WP Opinie. Ma na swoim koncie wiele wywiadów z gwiazdami polskiego i światowego show-biznesu. Prowadziła autorski program "Hardtalk - na ostro", w którym rozmawiała ze znanymi postaciami rocka, m.in. Nergalem, Piotrem Roguckim, Januszem Panasewiczem, Anją Orthodox i Jurkiem Owsiakiem. W "Dzień Dobry TVN" dołączy do zespołu reporterów showbiznesowych - Barbary Pasek i Mateusza Hładkiego. 

Zagłosuj

Będziesz tęsknić za Agnieszką Jastrzębską?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw